Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, mikor téved az...

Szerintetek, mikor téved az orvos többet?

Figyelt kérdés
Miből van a több, hogy először lányt lát UH.on és fiú lett belőle, vagy fiút lát és lány bújt ki.
2010. jan. 11. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elképzelhető hogy a fiút könnyben meg tudja állapítani.:)
2010. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiút általában biztosabbra tudják mondani.A sűrűbbik eset, hogy lányt mondanak, és fiú lesz belőle, mint fordítva.De szerintem már sok minden megtörtént:)
2010. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az 1-ik barátnőmnek is fiút mondott, de a következő UH-on kiderült, hogy az csak a köldökzsinór volt. :)
2010. jan. 11. 14:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem az mondta egy ismim, hogy a nődokija állította, hogy a fiúkat könnyebb "meghatározni", mert nem annyira "szégyenlősek" és megmutatják , amijük van.... hát nem tudom, nálunk már a 17. héten 100%ra megállapították , hogy fiú lesz és itt szuszog a kiságyában a kis tökös:)
2010. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, hogy ez mennyire igaz! :-) Az én kis szégyentelenem is már a 18 hetes ultrahangon széttette a kis lábait, hogy bebizonyítsa, ő bizony nem kislány! :-) (mindenki azt mondta a terhesség elejétől kezdve, hogy tuti lányom lesz mert lányos a pocakom, hát ennyit erről)
2010. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a másodiknál lányt mondott az sztk-ban a doki a 33.héten,és amire kibújt fiú lett belőle.A harmadikra-ő még pocaklakó-13 hetes ultrahangon fiút mondtak(ez 4d uh),de csak 80%-ra,így reménykedem,hogy a harmadik leányzó lesz!
2010. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször amikor lányt mondanak (terhesség elején),azt nem szabad elhinni...
2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondta a doki, hogy a 27. hét környékén sok lányból lesz fiú, mert ekkor szállnak le a herék a zacsiba...
2010. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mi kislányt vártunk a 35 hétig, akkor azt mondták h ő bizony fiú - és tényleg az lett

most is lányt jósoltak, 33 hetes vok, nem tudom mire számítsak, remélem tényleg láyn lesz a tesó

2010. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fiúkat könnyebb meghatározni és igazuk van az előttem szólóknak, az én kisfiam arcáról nem sikerül soha képet készíteni mert keze-lába előtte van, de a kukiját azt nagyon szívesen megmutatja mindig és elsőre.

A köldökzsinórral nem illik összekeverni a fütyköst, ha nem biztosak benne hogy mit látnak megnézik az áramlást és abból egyből kiderül hogy kuki vagy zsinór.

2010. jan. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!