Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korotokban kaptátok...

Hány hetes korotokban kaptátok meg a H1N1 oltást? Tojásérzékeny volt köztetek esetleg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

32 hetes vagyok.

Èn még most sem......Az orvosom abszolúlt nem javasolja amíg terhes vagyok.Sem a házi orvos.Németországban lakunk.Mosst voltam beteg,de nem h1n1,hanem normál vírusus téli járvány......

Megint kérdeztem a dokimat,és mondta ,hogy ne!!!!Hát én meg az orvosra hallgatok.

Itt a múlthéten mondták a tv ben,ez ugyan olyan járvány mint a többi.Nem kell töle jobban fe´lni mint a normál vírustól....Itt is rengeteg oltó anyag megmaradt,mert az emberek nem oltatnak!!!

Otthon pokoli,hogy mennyire ijeszgetik az embereket,föleg a kismamákat.Voltunk mi is otthon karácsonykor,de amit a sajtó csinál az borzasztó...

Ezért lehet lepontozni.........

2010. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24 hetesen oltattam.
2010. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12+6 hetesen oltattam. Nekem fontos volt, mert 2 barátunk is emiatt került kórházba.
2010. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
12+1 hetes vagyok. Szerdán kellene mennem genetikai ultrahangra, de a nődokim azt mondta, hogy mire legközelebb megyek oltassam be magam. Merjem ma?
2010. jan. 11. 08:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes voltam mikor beoltatam magam. Tojás érzékenyeknek talán nem ajánlják, de ezután olvass utána biztos, hogy van róla írva, de én így tudom.
2010. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok!


Ezt neked kell tudni.De az tény,hogy nem tesztelték,és még a hagyományos oltással sem szokták a kismamákat beoltani.....

Már én is gondolkoztam rajta,de ahogy megint mondta 2 orvos is,hogy ne,elfelejtettem!!!!!

A másik itt megmondták,hogy nem olyan veszélyes mint ahogyan elözször gyanították.Itt is számítanak 2.hullámra,majd kiderül mi lesz.Vírus és járvány mindíg is volt,és lesz is.Késöbb pedig kitudja mi jelentkezik majd a babán.Neked nem lesz bajod,de a baba??Mikor erre rákérdezel sajnos az orvos már nem garantál......Ezért mondják dönts magad!!Ami nincsen tesztelve az nincsen.Pláne nem terheseken.

Sok vitamin,gyümölcs,friss levegö,tömeg kerülése.

2010. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Annyi lemaradt,írj,hogy hogyan döntöttél.Vagy hogy beadták e az oltást....

Pl.anyumnak nem lehet.

2010. jan. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem a nőgyógyászom kerek-perec megmondta, hogy oltassam magam. Apás szülést sem engednek nálunk, ha az apuka nincs beoltva. Nálam nem az a kérdés hogy oltatok e, hanem inkább az, hogy 12+1 naposan nem tartják e korainak.
2010. jan. 11. 09:28
 9/12 A kérdező kommentje:
A tojásallergiám pedig gyerekkoromban volt jellemző. Most már semmi bajom nincs, ha tojást eszek, viszont nincs konkrétan megállapítva az sem, hogy kinőttem volna az allergiámat
2010. jan. 11. 09:30
 10/12 anonim ***** válasza:
09:24-es vagyok. Mikor én mentem oltatni, akkor kérdezték, hogy már elmúltam-e 12 hetes és mivel elmúltam így beadták, úgyhogy szerintem neked is be fogják adni. Azt meg akkor említsd meg, hogy kiskorodban volt tojásallergiád, de már nincs tünete ha eszel.
2010. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!