Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki tojásérzékeny és...

Van aki tojásérzékeny és mégis megkapta az oltást?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban tojásérzékeny voltam így kicsit tartok a dologtól! Aki átélte a dolgot írjon...
2009. dec. 9. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tojásfehérje érzékeny nem kaphatja.Ha gyerekkorodban az voltál,de már nem akkor kaphatsz.Kiskoromban én is tojásérzékeny voltam,de elmúlt.Be vagyok oltva,annyi volt h napokig fájt a helye de sztem ez normális.
2009. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igazán tudom mennyire lehetek rá érzékeny! Gyerekkorom óta továbbra sem fogyasztok töményen tojást. Viszont kevés tojást tartalmazó ételeket igen, attól nincs bajom...
2009. dec. 9. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a tiomerzál allergiától tartottam, mivel a nővéremnek kimutatták. Akartam csináltatni egy tesztet az oltás előtt, de az allergológus azt mondta, nem kell teszt, már a tiomerzál allergiásoknak is beadják az oltást. Nem tudom, ez igaz-e a tojásfehérje allergiára is, kérdezz meg egy dokit!
2009. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátném 12 hetes terhes és tojásallergiás. Megkapta az oltást. Először kapott egy icipicit, vártak vele kb. 15 percet és utána megkapta az adag többi részét.


Állítólag ha valami gond van, akkor az negyedóra alatt kiderül.

2009. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!