Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja észrevettem pisilés...

Pár napja észrevettem pisilés után, pár perccel újra mennem kell, ez mitől lehet? Más is van igy? 21+6hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A növekvő méh nyomja a húgyhólyagot. Én egész terhességem alatt a wc-hez voltam nőve. Szülés után elmúlt és visszatért minen a rendes működésbe.
2010. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a méhed ráhajlik a hugyhólyagra, de a baba is rugdoshatja vagy ütögetheti:) én mstmár szabálysan érzem mikor beleüt, érdekes érzés:) és olyankor futás a wcre...

2-3 héttel ezelőtt kimondttan nem éreztem, deakkor is volt hogy ő lehetett a ludas, mert egyik pillanatról a másikra kellett isznyatosan pisilnem, és a wc-n meg csak egy pár csepp jött:)

és ez még rosszabb lesz:)

szóval nem vagy egyedül a helyzettel:)

boldog babavárást!


23hetes km

2010. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi lesz a végén.....38+3 hetes km
2010. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húúú köszönöm ezzel megnyugtattatok,hogy később még rosszabb lesz,a férjem már igy is ki van akadva hogy ennyit pisilek:-))Boldog babavárást mindenkinek!
2010. jan. 10. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez az állandó pisilés így van!De nehogy azért ne igyál,hogy ne kelljen annyit pisilni!!!!Én is sűrűn járok,éjjel már néha kiakaszt.De már olyan rutinos lettem,hogy sokszor reggel már nem is emlékszem hányszor voltam,tehát megszokható.
2010. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!