Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég feküdtem le először a...

Nemrég feküdtem le először a barátommal. Az első 1-2 aktust követő pár napra észrevettem, h pisilés után fáj, ég a nemi szervem kívül, és enyhén piros is! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Később már nem csak akkor jött elő a fájdalom és az égető érzés, amikor pisiltem, hanem magától is. Viszont van olyan, h szeretkezés után és pisilés után sem fáj...Mitől lehet ez??
2010. ápr. 24. 21:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pontosítanék...1 hónapja feküdtünk le először, és 1 hete jelentkeztek a kellemetlen tünetek! Közben 3-4szer is szeretkeztünk! Várom a véleményeket és a tapasztalatokat.
2010. ápr. 24. 21:52
 2/20 anonim ***** válasza:
Óvszert használtatok?
2010. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba vagy valamilyen fertőzés lehet. Ne kezd el magad házilag kikezelni, ezt mindenképpen meg kell mutatni egy nőgyógyásznak.
2010. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

gyógyszert szedek, nem használtunk óvszert.

Amúgy én is fertőzésre gondoltam de tudni szeretném h pontosan mi ez, és hogy múlhat el.

Nőgyógyászhoz menni nem könnyű, mert még kiskorú vagyok és velem kellene jönnie édesanyámnak is.

2010. ápr. 24. 21:59
 5/20 anonim ***** válasza:
ez sokmindentől lehet. lehet, hogy felfáztál, de akár fertőzést is elkaphattál tőle. de az is elképzelehtő, hogy nem voltál elég nedves, és ezért kidörzsölődött.
2010. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

elég nedves voltam:)

Kívül fáj és ég, nem odabent...amúgy szerintem nem fáztam fel...fertőzésre gyanakodok:/ Mit tehetnék?

2010. ápr. 24. 22:03
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha már olyan korú vagy, hogy tablettát szedhetsz akkor nem kell anyukádnak is elkísérnie. És ahhoz, hogy pontos kezelést kapjál látnia kell egy orvosnak.
2010. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

még nem töltöttem be a 18at és addig anyummal kell mennem nőgyógyászhoz, de mindenképp megmutatom orvosnak :)

Köszönöm szépen a segítséget :)

2010. ápr. 24. 22:05
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem fertőzést kaptál. Beszéld meg a barátoddal. És mindenképp menj el nőgyógyászhoz valahogy, mert ki tudja mit szedtél össze, nehogy nagyobb baj legyen.
2010. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük:)

Az érdekelne legfőképp hogy milyen fertőzést kaphattam..ha ő csak és kizárólag velem szeretkezett gumi nélkül???

2010. ápr. 24. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!