Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég feküdtem le először a...

Nemrég feküdtem le először a barátommal. Az első 1-2 aktust követő pár napra észrevettem, h pisilés után fáj, ég a nemi szervem kívül, és enyhén piros is! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Később már nem csak akkor jött elő a fájdalom és az égető érzés, amikor pisiltem, hanem magától is. Viszont van olyan, h szeretkezés után és pisilés után sem fáj...Mitől lehet ez??
2010. ápr. 24. 21:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

16 év felett is mehetsz egyedül, de ha szeretnél, akkor menj el anyukáddal.

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2010. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hát pedig, ha fertőzés, akkor ki kell kezelni, különben a barátod állandóan vissza fog téged fertőzni.
2010. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

orvos által felírt fogamzásgátlót szedsz, és fertőzés miatt nem mész el nőgyogyóhoz?

úgy élsz nemi életet, hogy nem gondolod át a védekezést és a lehetséges negatív következményeket?


nem vagy te még éretlen ehhez az egészhez?!

2010. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a barátodtól szedted össze. Lehetséges, hogy suli mosdóban, kézzel is elkapható ha nem mosol kezet wc-zés előtt, lehetséges, hogy picit legyengült az immunrendszered és ezért felborult a hüvely ph-d és elszaporodtak benne az amúgy is jelenlevő baktériumok vagy gombák stb. Akármi lehetséges.

De ne felejtsd el majd a párodat is kezelni, akár tünetmentes. A fiúknál az esetek 90%-ban semmilyen tünet nem jelentkezik és így könnyen visszafertőzik a barátnőjüket.

2010. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22:09 Ne vádaskodj. A kérdező egy szóval se mondta, hogy nem fog elmenni nőgyógyászhoz. Olvasd el rendesen a hozzászólásokat mielőtt ítélkezel.
2010. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
szia. szerintem elkaptál tőle valamit. a nemi betegségek 80%a férfiakon nem mutat látható tüneteket. Ezért a doki majd neki is fel fog írni gyógyszert.
2010. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszadónak:) sokat segített

Amúgy volt más betegségem is a közelmúltban és tényleg legyengünlt az immun-rendszerem, Am a barátomtól is elkaphattam, akkor is ha nem feküdt le más lányokkal gumi nélkül??

2010. ápr. 24. 22:14
 18/20 anonim ***** válasza:
De ha gyógyszert szedsz, akkor úgyis voltál már nőgyógyásznál, szóval nem első alkalom lesz, nem kell félni. Menj el, mert ezt gy látatlanban senki nem mondja meg hogy mi a baj, a doki is csak vizsgálat után.
2010. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nem volt más lánnyal, akkor is elkaphatod a párodtól. Ugyanúgy érvényes nála is a wc-zés előtt nem mosott kezet dolog. És ez sem feltétlen jön ki rajta, te viszont elkaphatod.
2010. ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezt a marhaságot, hogy 18 év alatt szülői felügyelettel mehetsz csak nőgyógyászhoz ki mondta neked? 12 évesen is elmehetsz egyedül, ha akarsz (nyilván a 12 éves lányok nem mennének anyu nélkül, de mehetnének)
2010. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!