Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnéziumot mikor kell...

A magnéziumot mikor kell elhagyni?

Figyelt kérdés
34.hétben járok, legközelebb mikor dokihoz megyek már 36+4 leszek és a doki nem elmlítette, hogy addig már ne szedjem. volt ahol azt olvastam, hogy a 35.héttől fokozatosan el kell hagyni, viszont rettentően görcsöl a lábam. ha elhagyom nem fog jobban?, mik a tapasztalatok?
2010. jan. 10. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

De fog.

A lábikragörcsre is jó. Semmi baj a mg-mal. Muszáj lenne elhagyni?

2010. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én több helyen azt hallottam, hogy a 36.héttől már nem jó szedni?! nem tudom miért?! talán, hogy a méhösszehúzódásokat ne gátolja?!
2010. jan. 10. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem is szedtem egyik terhességnél sem magnéziumot(meg semmit). Elmondanátok mire való?
2010. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

36.héttöl kell abbahagyni.Nekem is majd.....


Az elözönek.

A magnézium a haskeménxede´sekre jó,izomlazító,görcsoldó.Esetleg valakinek sokat görcsöl a vádlija,keze,stb....

2010. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én haskeményedés ellen kaptam, a túl korai szülés-megindulás ellen, mert izomlazító.

37 hetesen kellett abbahagynom.

2010. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem szedtem tabletta formájában,mert picit soknak találtam az árát.Helyettem vettem pezsgő tabit.Az is elég jó görcsökre.Valahol azt olvastam jobb mint a gyógyszer forma...Azt viszont nem hallottam én sem hogy el kell hagyni x hét után...
2010. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetes koromig engedték szedni.
2010. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A betöltött 36. héttől kell elhagyni azért, mert nem szabad meggátolni a méhösszehúzódásokat, azok is az elkövetkezendő szüléshez segítenek hozzá. Nekem sok jósló fájásom, derékgörcsöm, hasgörcsöm... van. Ki lehet bírni! Eszemben sem jutna ezeket gyógyszerrel elnyomni.
2010. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszkat, én is úgy tudtam hogy 36.hét után abbak kell majd hagyni, talán majd a doki is mondja... de akkor ha pár nappal tovább szedem abból nem lesz probléma. a lábam viszont félek hogy iszonyúan fog görcsölni, azzal mit lehetne tenni, ha már nem szedem?
2010. jan. 10. 20:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem éjszakánként görcsölt a lábam, de nagyon. Az utolsó időkig mondta a doki, hogy vegyek be mg-ot. Egyébként az nem gyógyszer.
2010. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!