Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyi gyógyszer ugye nem fog...

Ennyi gyógyszer ugye nem fog ártani egyhuzamban?

Figyelt kérdés

8 napja voltam dokinál felfázás miatt, ez sajnos ügyelet volt, nem a házidokim, de vittem a laboreredményt, ami igazolta a felfázást. Suprax nevű, 10 db-os antibiotikumot kaptam rá.

6 nap után már semmi tünetem nem volt, de az nap estére belázasodtam, megfázás miatt... Algopyrint kaptam, semmi mást, ebből egymást követő két napon vettem be 1 szemet éjjelre, mert 38 volt a hőm.

Ma újra rettentően fáj a pisilés, meg a közte eltelt idők is, úgyhogy holnap a házidokinál valószínűleg megint antibiotikumot fogok kapni, csak erősebbet...

Ugye nem lesz baja a babának, hogy 2 hétig egyfolytában gyógyszert szedek? Én úgy tudom, hogy veszélyesebb lenne a felfázás, ha nem kezelnék.

Csak olyan szerencsétlennek érzem magam, ha ezek nincsenek, akkor meg hüvelygombám van, magyarul szinte állandóan szednem kell valamit, mióta babát várok. :((

20 hetes kismama


2010. jan. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezektől a gyógyszerektől nem lesz bajod, ne aggódj. Valóban érdemes elkerülni a sok bogyót, de ezek egyáltalán nem olyan durvák.
2010. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2010. jan. 10. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én a helyedben jobban odafigyelnék, öltözz fel rendesen, vastag zokni stb....amúgy én nagyon gyógyszerellenes vagyok terhesség alatt, homeopátiázz. Felfázásra van homeopátia is, google-zz rá, gyógyszer mellett is lehet szedni....nagyon sok mentes víz, forró citromos-mézes tea, forró fürdő pár percig és gyorsan bújj ágyba:)
2010. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azérrt leírom, hátha valakinek jó lesz....

Otthon vagyok, nem dolgozom. Zokniban alszom, meleg a lakás, nem sok helyre megyek, mezítláb sehova nem lépek le.

Ha mégis megyek valahova, akkor harisnya, vékony zokni, vastag zokni, és bundás csizma. Föntre 2 vagy 3 réteg, plussz a kabát... Nyilván sál, sapka...

A házidokim is lecseszett, hogy jobban vigyázhatnék magamra. Mikor hallotta, hogy öltözöm, és hogy zajlanak a napjaim, csak nézett, hogy akkor nem érti...

Én is gyógyszer ellenes voltam, főleg a terhesség alatt, DE mivel, ha a fertőzés felszáll, a burok megrepedhet, vállalni kell a kockázatot. A bacik szaporodnak, amit csak antibiotikummal lehet kiírtani. A homeopátia tüneteket csökkent, és vízhajtó hatású. Ami mind jó, csak kevés.

Ahhoz képest, hogy alig szúr pisilésnél, 2 helyen is 2 keresztes lett a pisim.

Tehát, ha gyanakodtok, vigyétek a pisit a dokihoz, mert az ilyet mielőbb kezelni kell.

A megfázásra, láz nélkül, elmennek a házi praktikák, de bacilusos vagy vírusos fertőzésre már nem.

Mindenkinek jó egészséget!

2010. jan. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!