Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nehéz egyedül végig...

Nagyon nehéz egyedül végig csinálni a terhességet?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki egyedül maradtam. Tudom az eszemmel, hogy jobb ez így, mert régóta húzzuk halasszuk, ezt a se veled, se nélküled állapotot. A babám 24 hetes. Nem akarom, hogy ha megszületik egy idegbeteg anyukát kapjon. Most nagyon szomoru vagyok, volt már valaki ilyen helyzetben? Könnyebb lesz, ha meglesz a baba?
2008. aug. 4. 11:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon nehéz lehet most de fel a fejjel és gondolj arra hogy a pociban ott bent most nagy szüksége van rád a picinek.Ha esetleg Vecsés közelebb van neked Írj nyugodtan ha tudunk segítünk.
2008. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha meg Pécs környéki vagy, nekem is írhatsz, én is szívesen segítek. Én is egyedül csináltam végig, szóval tudom, min mész most keresztül, ha arra van szükséged, dokihoz is kísérgetlek, csak ne legyél ilyen szomorú!
2008. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!