Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek párja külföldön dolizik...

Akinek párja külföldön dolizik hogy bírja egyedül a terhességet? Én már nehezen, nagyon a végén vagyok.

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia...:)

Sajnállak téged és magamat is mert az én párom is külföldön dolgozik.

12hetes terhes vagyok és még egy vizsgálatra sem tudott eljönni,csak neten küldözgetek képeket az uh-s felvételekről illetve skype-on beszélük,vagy telefonon.

Nagyon nehéz mert ráadásul problémás a terhességem is...de próbált itthon dolgozni,nem fizették ki...vagy el sem tudott helyezkedni pedig nagyon jó a munkájában,minden egyes alkalom meddő próbálkozás volt és anyagi csőd!

Ezért viselem el a távollétét,mert tönkre menne bele,hogy a családját nem tudja eltartani.

Nem élünk 'nagylábon',de ma itthon egy átlag család is a létért küzd...sajnos.

Próbál minél gyakrabban hazajönni és ha itthon van minden percet együtt töltünk,imádjuk egymást:).

Nagyon hiányzik ,nehéz nélküle!

Remélem,hogy egyszer itthon is tud majd érvényesülni,vagy én megyek ki majd hozzá,ez is benne van a kalapban.

Kitartást Neked,próbáljatok megoldást találni erre esetleg,hogy vele tartasz..tudom nem mindig kivitelezhető.

De erre csak egy közhely van:-valamit,valamiért!

Vigyázz magatokra,üdvözöllek:)

'A'

2010. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9 hetes terhes vagyok, az én párom is külföldön dolgozik 2 hónapja. Nagyon hiányzik, de könnyít a helyzeten, hogy tudom, hamarosan én is megyek utána. Most voltam Nála pár napot, az is nagyon jó volt. A baba már ott fog megszületni, és terveink szerint pár hónap múlva megyek ki én is végleg. Nálatok nem megoldható, hogy utána menjél Te is? Sajnos ezt az időszakot túl kell élni, mert itthon nagyon kevés embernek van jövője, és ilyen körülmények közé nem is nagyon lehet gyereket szülni. És tudod, a mondást... a távolság a nagy szerelmeket lángra lobbantja :)
2010. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát csajok,főleg első hozzászóló nálunk is dettó ez van..

Itthon nem kapta meg sokszor a fizut,ahl meg rendszeres még 100E se kapott.Van 2gyerkőnk már így a kiköltözés nem lenne egyszerű:-)Nekem hetente jön haza ausztriából de akkor is nagyon rossz nélküle:-(

Kis vigasz hogy mások is vannak akik csinálják és "kibírják"!

2010. szept. 30. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Akkor szerintem így is szerencsés helyzetben vagy, hogy hetente hazamegy. Mi havonta, vagy másfél havonta találkozunk, amíg nem tudok kimenni. Tényleg nehéz, de ki kell bírni, és a végeredményt kell nézni, hogy megéri. És ha tényleg erős a szerelem, akkor az bármit kibír :)
2010. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Sziasztok!


Kitartást nektek! Én most költöztem ki a páromhoz vasárnap. 23 hetes vagyok, úgyhogy sajna az elejéről nálunk is lemaradt az apuka. Nem volt jó időszak...

2010. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen így egyszerűbb valamivel mint 4hét-1hét volt tavaly

:-(Nem terhesen valahogy jobban bírtam..MOndjuk érzem is már nem sok van hátra nekem,remélem hétvégén születik majd:-)

Irígy vagyok arra akinekl van bátorsága kiköltözni!Hol élsz most 23.hetes?

Második,neked is kitartást és kívánom mielőbb együtt legyetek apával:-)Nekem a biztonságérzet hiányzik amit az ő jelenléte adott!

2010. szept. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!