Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sopronban hogyan működik a...

Sopronban hogyan működik a szülésnő fogadása? Éredemes vagy nem? Mennyi? Ajánlani tudtok-e vkit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes szültem sopronban, 2. gyereket, nem fogadtunk egyszer sem szülésznőt mert mindegyik rendkívül kedves és segítőkész. De úgy megy hogy választotok valakit, személyesen v telefonon megkérdezitek hogy tudnátok e vele néhány szót a szülésről beszélgetni (ő érteni fogja h mire akartok kilyukadni). Mond egy időpontot amikor nyugodtan le tudtok ülni beszélgetni és onnan már minden megy a maga útján. Lehet csak szülésznőt is fogadni ha dokit nem akartok. Ezen a fórumon nem nagyon írnék neveket, priviben elküldöm.
2010. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 hónapja szültem a soproni kórházban.Nekem fogadott szülészem és szülésznőm volt. Amihez hozzá szólnék, hogy a soproni kórházban ha nincs választott orvosod nem választhatsz szülésznőt.Tehát mindenképpen először az orvos majd a szülésznő. Esetleg ha nem így csinálod és a szülésznőd nincs munkában amikor szülsz nem mehet be hozzád. Nálam először nem a fogadott orvosom vizsgált meg és amint befejezte rögtön az volt az első kérdése, hogy van - e orvosom. Mondtam a nevét és utána kérdezte,hogy akkor melyik szülésznőt hívja.

ez tutu biztos infó

2010. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

+ még az előzőekhez: szerintem válasz szülésznőt!!!

A csecsemős nővérek pedig borzasztóak kivétel a fiatalok és az a kedves szoptatást segítő nővérke-na Ő egy kincs. Ne hagyd magad megbántani./. hónapig érdemes elrendezni a dolgokat.

2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi 6 hónapig
2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj, hadd védjem meg a csecsemősöket is, kedves és segítőkész az összes, csak kérdezni kell tőlük. Összességében jó körülmények közt lehet szülni sopronban, persze mindig lesz valami ami valakinek nem tetszik....
2010. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!