Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hidegrázás terhesség alatt?

Hidegrázás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 hetes vagyok és mióta babás vagyok állandóan ráz a hideg!Pedig előtte mindig én voltam az,akinek mindig melege volt!A vérnyomásom tökéletes!És ebben a vacak vírusmizériában mindig azt hiszem,hogy lázas vagyok!Így állandóan lázmérőzök:(((Kezdem nagyon unni:(((Van ilyen másnál is?
2010. jan. 9. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem pont a fordítottja van, más fázik, én megsülök...

de biztos van ilyen is amilyen a te eseted:)

2010. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt ilyen idősen. A párom félmesztelen volt, én meg pulcsiban, nadrágban, takaróval bebugyolálva. Nem is tudom meddig tartott, de most 21 hetes vagyok és már jó ideje nem vacogok.
2010. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Velem pont a napokban történt egy fura eset ezzel kapcsolatban. Éjjel felkeltem Wc-re és amikor visszafeküdtem az ágyba elkezdtem vacogni de olyan erősen mintha -15 fokban lennék meztelenül. A szobában 21 fok volt és be voltam takarózva. Nem tudtam átmelegedni kb 10 percig , azt hittem megfagyok. Azóta sem értem ez mi volt. Mert van amikor hőhullámom van és van amikor jobban felöltözöm mert fázok de ez nem hasonlítható a sima fázáshoz.

32 hetes

2010. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze! Én onnan tudtam (sejtettem), hogy terhes vagyok, hogy állandóan fáztam. Néha még most is (25.hét) előfordul, hogy vacogva ébredek, de már nem jellemző. Az előző terhességemnél is szépen lassan elmúlt. Kellemes babavárást!
2010. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!Köszi a válaszokat!Akkor vacogok nyugodtan tovább!!!:)))
2010. jan. 10. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia lett babaád?
2010. jún. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!