Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elvégeztetni a...

Mikor kell elvégeztetni a toxaplasma vizsgálatot?

Figyelt kérdés

A 15. héten vagyok, már megvoltak a laborvizsgálataim, de konkrétan toxaplasma miatt nem vettek vért.

Mikor a védőnő odaadta a beutalókat, szóba került, mondtam, hogy nincs macskánk, és mióta kiderült terhes vagyok, anyuék macskáját is kerülöm, de azt mondta, ha nem érintkezem macskák üledékével, nem lesz baj. Ennek ellenére nem kellett volna elvégeztetniük a vizsgálatot? Vagy csak később végzik ezt el? A 16. héten megyek újra hozzá. Felhozzam neki a témát?


2008. aug. 4. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A toxot külön kell kérni, hogy végezzék el, és az afp vizsgálattal együtt nézik. Az a 16-ik héten van. Üdv, 23 hetes kismama.
2008. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még a legelső laborvizsgálat idején a 9-10. héten nézték, de később is megcsináltathatod.
2008. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 16 hetes AFP- vel együtt csinálták.

2008. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!