Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hogy éjszaka nem tudok...

Van hogy éjszaka nem tudok aludni mert mocorog a babám. Mit lehet olyankor csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit!Várd meg amíg elalszik!:)Esetleg helyezkedj máshogy!
2010. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nikcsi ***** válasza:
100%
Sajnos semmit. :) A fiam is ilyen kis ejszakai ficergo volt es most a kisoccse is ezt csinalja velem. Napkozben alig-alig erzem, ahogy leszall az ej beindul, de kegyetlenul. :) Meg kell varni meg tenyleg elalszik, vagy probalgatni melyik poz jon be neki. Kitartas! :)
2010. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is éjszakai bagoly,én meg már olyan vagyok mint egy zombi :) nem alszok tőle semmit :) türelmes legyél,majd ha megszületik,aludhatunk... 2 szopi között :D
2010. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más testhelyzetbe feküdni, illetve kicsit símogatni, vagy csak rátenni a kezed a pocidra, lehet, hogy ettől megnyugszik.

Minden jót és kitartást!

(35. hetes mami)

2010. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia probald meg apuka kezet ra rakni es meg fog nyugodni.Nekem ez segitett!!!Es ki tartas :)
2010. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!