Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen éjjel arra ébredtem,...

5 hetesen éjjel arra ébredtem, hogy fájdogál a hasam, és hányingerem van. Megijedtem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Felébredtem az éjszaka, hogy fáj a hasam, és hányingerem van. Még csak egy hete tudjuk, hogy babát várok, és nagyon boldogok vagyunk, de most úgy megijedtem, hogy rögtön felkeltem, és elmentem a wc-re pisilni, és utána 1-2 perc múlva elmúlt a hasfájás, még egy kis émelygés maradt. Szeretnélek titeket megkérdezni, hogy ez normális? Ugye nincs semmi baj? Kérlek nyugtassatok meg, mert nagyon megijedtem, és egyből leültem a gép elé, hátha ti tudtok választ adni! Előre is köszönöm válaszotok!
2010. jan. 9. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez normális, ezek a tünetek a teljesen rendben lévő terhesség velejárói. Hogy megnyugodj, azért szólj a dokinak, de szerintem nem kell aggódnod! Nekem is volt ugyanilyen, én azt hittem, na megjött végre, de nem:) A babának kutya baja. Ne izgulj! Jó babavárást!
2010. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Kicsit megnyugodtam, mert itt gubbasztok a gép előtt, de azóta sem fáj szerencsére. Viszont azt nem írtam, hogy azért ijedtem meg kicsit jobban, mert azért ez most erősebben fájt mint egy mensi szerű görcs.
2010. jan. 9. 01:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj napról napra tágul a méh, a babuci csinálja a helyet magának, mert ugye növekszik. Ne ijedjél meg. Jelentkezzél máskor is ha valami aggaszt!!
2010. jan. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm! Megyek alszok tovább! Reméltem, hogy nincs baj, most már megnyugodtam, hála nektek!
2010. jan. 9. 01:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű lesznek még ilyenek, a méhed készülődik:) Mindenképpen mondd el a dokidnak, de ezekből a tünetekből csak akkor van gond, ha esetleg barnázol, vagy ne adj isten vérzel. És még akkor is rengeteg mindent tudnak csinálni a dokik, hogy a pici megmaradjon. Szóval csak nyugi! És jó éjt!
2010. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ez még semmi!!!Majd meglátod mi lesz 9-11 hetesen!!!:)))De ne aggódj!Csak arra gondolj,hogy csodálatos kisbabátok fog születni!!!Kitartást!És nagyon jó egészséget Nektek!Üdv:13 hetes kismama
2010. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jóó! Köszönöm mindenki válaszát! Kedves utolsó! Egy percig sem bánom, ha fáj, vagy fájni fog, csak ne azért fájjon, mert baj van! Minden fájdalmat megér egy baba! :-)
2010. jan. 9. 15:50
 8/8 A kérdező kommentje:
És mindnyájatoknak én is jó egészséget kívánok!
2010. jan. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!