Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elolvasnátok? Csak hogy...

Elolvasnátok? Csak hogy nagyon vigyázzatok magatokra

Figyelt kérdés

32 hetes kismama vagyok,van 1 ismerősöm,aki 7 hónapos kismama és ebben a csúszós időben elcsúszott,de igazából nem ütötte meg magát nagyon,a hasát talán egyáltalán nem.Másnap reggelre viszont pici vérzést észlelt,ezért felhívta a nőgyógyászát,aki behívta UH-ra.A baba meghalt...

Nagyon szomorú és senkit nem akarok ijesztegetni,de ha tehetitek ne menjetek ki ilyen időben,ha mentek,lehetőleg ne egyedül és ha megtörténik a baj,azonnal menjetek orvoshoz,még ha nem is érzitek szükségesnek.Talán ha az említett kismama időben megy,megmenthető lett volna a pici.

Ne haragudjatok hogy nem kérdést tettem fel,de ezt mindenkinek tudnia kell,hogy okulhassunk belőle.Boldog babavárást nektek


2010. jan. 8. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én nem is értem, miért kapunk ilyen dolgokat a sorstól?!?! ez nem fair... én még a nyújtózkodástól, tüsszentéstől, meg a hányingeres erőlködéstől is folyamatosan parázok, hogy valami kárt okoztam...

vigyázzunk magunkra!

2010. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. :( Sajnálom nagyon az ismerősödet. Tegnap én is elcsúsztam, amikor mentem haza az orvostól. Ha anyukám nem kap el, el is vágódok. Így csak a térdem ért le egy kicsit. De szerencsére érzem mozgolódni a babát, úgyhogy ez kicsit megnyugtat. Remélem kedden az UH-n se mondanak semmi rosszat. 26 hetes km
2010. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!Lehet tudni mi volt a konkrét ok, mert a magzatvíz elég nagy védelmet ad és írtad is ,hogy a hasát nem ütötte meg. Nem lehet, hogy ott más is volt?
2010. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!