Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eldobható bugyit lehet kapni...

Eldobható bugyit lehet kapni Dm-ben vagy Rossmanban?

Figyelt kérdés
Ti mennyiért vettetek?Ja,és hány darabot?
2010. jan. 8. 11:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha normál betéttel használom a bugyit,akkor naponta nem elég 1db?Ha a betétet naponta többször cserélem,csak olcsóbban kijövök nem?Bár ha pár száz forintért lehet kapni mamabugyit is,akkor mindegy!Én biztosan nem fogok erre sok pénzt kiadni,elég szűkös a keret..:(
2010. jan. 8. 12:53
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-be vettem az eldobhatót, 5 db, asszem kb 800 FT volt.
2010. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egyébként Tena betétet is vettem, azt mondják, hogy esetleg az éjszakai betét elég, de lehet, hogy nem. Elég erős a vérzés szülés után (császár és hüvelyi szülésnél egyaránt), a normál betét nem elég az első pár napban. Én ezért is vettem hálós bugyit, az mosható is és eldobható is. Most a terhességem alatt is elég érzékeny a hasam, minden kényelmetlen, ami kicsit is szorít, a hálós bugyi meg jó rugalmas. Főleg császárnál a varrat miatt jobb. Én egyébként 2x2 bugyit vettem, a betét az sok lesz, abban 30 db van.
2010. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Olyan erős a vérzés szülés után?Akkor éjszakai betétet fogok venni a bugyogókba!
2010. jan. 9. 09:29
 15/17 anonim ***** válasza:
DM! Nekem nagyon bevált. Nem kellett vesződni a véres fehérnemű mosásával. Az első napokban kitűnő. A piacos bugyik sem olcsóbbak. 600 Ft körbe van 5 db!
2010. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A szülés utáni vérzés lehet nagyon erős (nem mindenkinél, de előre nem tudhatja senki) és akkor kevés az éjszaki betét, azért ajánlanak Tenát vagy hasonlót! Van attól olcsóbb is hasonló, a Tena elég húzós árú.
2010. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
01-08 20:26-os! A császár után az a jó, ha szoros kicsit a bugyesz. Én a mama bugyit ajánlom, nem fogsz összevérezni naponta 2-3 darabot. Ha meg mégis, akkor ott a csap, a viz a szappan, ha hamar észreveszed, akkor egyszerre ki tudod mosni. Nem kell belőle sok, nekem 4 van összesen, az előző szülésemnél 3 volt, az is elég volt. Nekem is szűkös a keret, azért inkább a szappan meg a víz:)
2010. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!