Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitenétek? Van erre valami...

Segitenétek? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok állandoan idegbeteg feszült vagyok minden kis aproságon felhuzom magam. mit lehetne tenni? gyogyszert nem akarok természetesen.
2010. jan. 8. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most valami blödet mondok: Tanulj meg kikapcsolni:)

Előfordulhat,hogy a hormonális változások miatt vagy ilyen. Terhességeim elején én is voltam így hol sírtam, hogy tomboltam, hol boldog voltam. Ahogy halad előre ez elmúlik.

De ha nagyon feszültnek érzed magad tényleg tanulj meg kikapcsolni. Tereled el a gondolataid: olvasgass, kézimunkázz vagy foglald el maga a kedvenc hobbiddal napi rendszerességgel. Remélem az segít. jobb ötletem nincs.

2010. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd olyan 18 hetes korod körül elmúlik, addig sajna semmit nem tudsz tenni. Nekem a dokim azt javasolta, hogy járjak pszichológushoz, de aztán rájöttem, hogy a pénzt amit odaadnék egy pszichológusnak, inkább a babámra költöm. Megpróbáltam helyrerakni magam, nem volt egyszerű. A családom kétségbe volt esve, hogy milyen hülye vagyok.

A hormonok a felelősek, majd elmúlik magától ne izgulj.

Beszélgess sokat a barátnőiddel, nekem az vált be.

Ne idegeskedj! JÓ babavárást!

2010. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,nyugi!!!El fog múlni!De próbálkozhatnál valamilyen homeopátiás készítménnyel az orvos véleményét kikérve.Próbáld magadban tisztázni hogy miért is vagy ilyen ideges?!
2010. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen az időszakon túl kell lenni. Segít a türelmes férj, és tágabb család. :) Nekem 2 hete múlt el ez a korszak. Magnéziumot szedtem, annak a hiánya baromira növeli a stresszt, az jót tett. Szopogattam a homeopátiás Sedatif PC-t is, de a magnézium százszor többet jelentett...

19 hetes kismama

2010. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
probálok kikapcsolni de egyszerüen nem megy bármit csinálok. Az okát is tudom hogy valoszinüleg miért de ez olyan dolog ami ellen nem igazán tudok tenni semmit sajnos. REMÉLEM elmulik és a problémáim is megoldodnak hamarosan. köszi mindenkinek!
2010. jan. 8. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. A párommal majdnem szétmentünk. Aztán olyan 14-16 hetes korom körül megnyugodtam. Azóta meg minden olyan csodálatos. Nem is gondoltam volna, h átélem ezt az idillt, azok után, h milyen volt az eleje... Nekem volt 2-3 hét ami különösen rossz volt. Egyébként akkor még nem is hittem el h a várandósság a legszebb időszak az ember életében, de már tudom, h tényleg ez az. :) Kitartás!
2010. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!