Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen még nem volt semmi...

38 hetesen még nem volt semmi joslóm? Ez mit jelent? Normális?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
39 hét 4 naposan azt hittem végre nekem is lettek jósló fájásaim,majd pár óra múlva már a kezembe fogtam lányomat.
2010. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Miért kellene lennie? Ez olyan, mint az ovu fájdalom, beágyazódásos vérzés, nyákdugó elmenetelen, magzatvíz elfolyása, mindenkinél MÁS!
2010. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
38.hétre született a kisfiam úgy hogy előző nap még a gép sem mutatott semmit.Reggel elfolyt a magzatvíz...az eredmény pedig itt szuszog a kiságyban már 3hónapja:))))
2010. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 39. héten szültem, de sosem volt semmilyen jóslóm.. :) Viszont a 39. héten egyik éjjel 4 perces fájásokra ébredtem... Azaz fájásokra ébredtem, és egy órán keresztül csendben néztem az órát, és 4 percenként fájt (nagyon), így aztán szép lassan beautóztunk a kórházba, ahol is máfél óra alatt meglett a lányom. (első baba).
2010. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ne idegeskedj emiatt,nem kell, hogy mindenkinek legyen jóslója. Semmit nem jelent, ha nincs.
2010. jan. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi a válaszokat:)
2010. jan. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!