Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi az igazság?

Szerintetek mi az igazság?

Figyelt kérdés
úgy hallottam, hogy aki a terhessége alatt hányós annak lánya születik, aki jöl van és nincs sok émelygős baja annak fia lesz. Tapasztalatok?
2010. jan. 7. 21:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam rosszul még egyszer sem,sosem hánytam,nem vagyok kivánós,illetve csak a citromot kivántam egy időben,és úgy néz ki hogy kislányunk lesz:-)De szerintem is csak babona:-)21+4hetes kismami
2010. jan. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az első 3 hónapot végighánytam, és mint kiderült, most is kisfiunk lesz :) az első kisfiamnál is sokat hánytam.

Tehát erre nem lehet adni.

2010. jan. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan hülyeségek!

Egyik terhességem alatt sem hánytam, két lányom van.

2010. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Sok babona van, de ha bejön valakinél, az csak véletlen. Nem igazak ezek. Hogy is befolyásolná egy kis kuki azt, hogy hány-e a kismama, vagy milyen alakúra hízik? :DDD

Így az izgalmas, hogy nem tudhatjuk, csak esetleg az UH mutatja meg a baba nemét.

mennyi idős terhes vagy?

2010. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességgemmel semmi bajom nem volt és lány lett most ez a terhesség borzalmas minden létező próblémám van hánytam és rosszulvoltam 13 hétig és most is lányom lesz.

32 hetes km.

2010. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
barátnőm végig hányta az első 4 hónapot és kisfia született.
2010. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pont ma megyek a 12.heti ultrahangra. Úgyhogy még egy pár hétig titok marad.
2010. jan. 8. 09:28
 18/21 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt 1-2x voltam rosszul,de 1x sem hánytam.Fiam lett.

Most eléggé rosszul levősen indult,és egyes ételek bizony kikívánkoztak,egyelőre nem tudjuk,hogy ki lakik bennem.

Férjem tudni véli,hogy kislány,hisz ő csinálta!!! :):):)

De nincs még megerősítve...

2010. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én soha nem hánytam sőt még csak nem is émelyegtem és lányom lett.A kolleganőm viszont nagyon szenvedett és fia lett.Szerintem nem ezen múlik.....
2010. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi gondom és igen,FIAM lett:)
2010. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!