Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig lehet szedni az...

Mennyi ideig lehet szedni az Elevitet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
a szoptatás ideje alatt is lehet szedni.
2010. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szoptatás ideje alatt is lehet szedni,de terhesség alatt mégis meddig?
2010. jan. 7. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt végig, majd a szoptatás alatt is. Tehát nem úgy van, hogy szeded a terhesség alatt X ideig, abbahagyod, aztán ha megszültél és szoptatsz, akkor elkezded megint, hanem szedheted folyamatosan. Hiszen ez csak vitamin...
2010. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hallottam olyanról,hogy végig szedte a terhesség alatt,és nagyon "óriási"lett a baba.Előfordulhat ilyen?
2010. jan. 7. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj... Persze, van aki arra fogja. Ezen mennek a viták, sosem lesz megegyezés szerintem, van aki ezt mondja, van aki azt. Az, hogy valakinek mekkora lesz a babája, az főleg genetika, meg az anyuka táplálkozásán múlik, szerintem.

De ez vitamin. Nekem a kiírt napon 2950grammal, 50cmrel született meg a fiam, én összesen 13kgot híztam, amiből rögtön le is ment 8kg.

Mai napig szedem.

3,5hós a fiam

2010. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a vitamintól lesz nagy egy baba, vagy vitamin nem szedése miatt kicsi. Én nem szedtem semmit, mégis 4300 gramm lett a lányom. Én pedig kereken 4 kg-mal születtem anno, amikor még terhesvitamin sem volt Magyarországon.


Végig ajánlott szedni+a szoptatás alatt is.

2010. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az anya szedi a vitamint, a vitamintól jobb étvágya lesz (most ezt hosszú lenne leírni, miért), plusz a táplálékkal is bevisz egy adag ásványi anyagot, ez többletet képez, szóval sok a felesleges tápanyag és kiegészítői, így a szervezet oda teszi, ahol szükségét érzi. ettől LEHET (de nem feltétlenül) nagyobb a baba, meg a mama. a táplálék beviteltől és annak felhasználásától (mennyire jó az anyagcsere) lehet nagyobb. egyéntől függ. és ez utóbbi már TUTI. :)
2010. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!