Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 (+/- pár hetsek) hetes...

21 (+/- pár hetsek) hetes kismamik! Hol mocorog a babátok? Hol helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Reggel ha felkelek, látom hogy bal oldalon van. Olyankor köldök alatt, vagy a környékén ott bökdös. Napközben, amikor ülök, akkor inkább lent érzem, egészen lent, majd este, amikor lefekszem középen terül el, és szintén a köldök körül érzem, de egyre feljebb kúszik. Tehát lentről indul, ésvisszamászik a köldökömhöz. Létezik, hogy ennyit mászkál?
2010. jan. 7. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

25+3 hetes vagyok. Napközben a méhem a köldökömig ér csak, kitapintható. Fekve azonban feljebb van, majdnem a bordáimig terül.


A kicsim is összevissza van: egyik nap medencefekvésűnek ítélte a védőnő a szívhang elhelyezkedése alapján, egy héttel később fejvégű fekvésben volt az UH-n.


Rugdalni meg mindenfelé rugdal. :-) Egészen lent, az ágyékomnál is, meg fent, a köldököm fölött is. A legfurább az, amikor fekszem, és egyszerre érzem a rúgás a hasam bal oldalán, meg a bokszolást a jobb oldalán. :-)

2010. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyog 21 hetes. Tegnap este a párommal feküdtünk az ágyon és kb. fél órán át látszott, hogy kidudorodik a pocim elég szépen ha rúgott a kisfiam. Olyan jó volt. Egyébként van nap, hogy nagyon nyugis van nap, hogy meg sem lehet álltani.
2010. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

20+3hetes vagyok.Hetek óta "nyomon" követem a méhem/babám hollétét.Egyre látványosabban növekszik.míg 12-14hetesen majdnem "elfért" a tenyeremben-most szinte a szemérem csonttól a köldökömig ér.Akkor azt is ki lehetett tapintani,hogy épp hol van-jobb ill.bal oldalon.

Általában mostanában középen függőlegesen van."rúgást"/mozgást inkább a szemérem csontnál és kicsit fölötte érzem.tehát nem kimondottan a méhem tetején.De mondjuk egy hete medencevégű fekvésben volt az UH szerint.Tegnap este teljesen középen és vízszintesen aludtunk :-)

Érdekes,hogy az 1.babám szinte végig fejvégű volt,és őt inkább a köldök környékén hosszában éreztem mozogni.

2010. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
23. hetet töltjük, én a köldökömnél érzem a rugdsást, a hasam alján meg olyan kis ütéseket, mintha boxolna:)
2010. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is össze-vissza mászkerál- Jobb oldal, bal oldal, szeméremcsont fölött, köldök vonalában... Minden volt már, napjában is többször variálja a pózokat.

Még sok helye van...

20 hetes

2010. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!