Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. hétig mennyit híztatok?

A 32. hétig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés

Dagadtnak érzem magam nagyon és a védőnőm is szólt, hogy vissza kéne magam fogni, mert nem lesz jó vége.

175 cm vagyok 53,5 kg voltam a terhességem elején, most vagyok 74.Az több mint 20 kiló.Az utóbbi 4 hétben 5 kilot hiztam.:S

Tudom én voltam a hibás, mert zabáltam.Meg nem éppen diétás kajákat főzök ugye, mert páromra meg sógoromra is főzok.Hónap végén igy is necces mindig, mert az kell enni ami van, meg sajna hizlal, pl:krumpli, tészta, kenyér stb.

Beteg is voltam most, gondolom az a napi 4 liter cukros tea is rásegitett.

A kérdés, hogy ha odafigyelek arra mit eszem.PL.:kevés cukros tea, ásványviz, rizs, zöldségesk, rozskenyér stb. akkor mennyit hizhatok szerintetek?Vagy már "késő" odafigyelni??


Igazából a pici jól fejlődik, nincs semmi baj, de félek a szülésnél gond lesz a plusz súly..Hány kgval mentetek szülni?


2010. jan. 7. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 kilót híztam a 32.hétig.

Még érdemes odafigyelni, mert lehet, hogy diéta nélkül hízol még 8 kilót, diétával meg mondjuk csak 4-et.És az a 4 kiló különbség befolyásolhatja nagyon a fizikai aktivitásodat, a közérzetedet.Még van 8 hetem a szülésig, és picit félek én is, mert vagymi most indulnak be a kilók:(Pedig semmivel nem eszek többet se kevesebbet.

Kitartást!:)

2010. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia + 10 kg nál tartok..32 hetesen is ennyi volt

Üdv 33 heteske.

2010. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En a 34. hetben vagyok es 10 kg plusznal jarok. Ket hettel ezelott 9 kg volt az allas, mert ram heti fel kilo jon pontosan a 20. het ota. Nem azt mondom, hogy nem lettem picivel vastagabb es puhanyabb, de szinte csak a babara hiztam.

Egyebkent az elso terhessegem alatt 25 kg-ot szedtem fel. Vegulis lement a fiam 4 honapos korara, nem errol van szo, de nagyon nem ereztem jol magam. Fizikailag is nehez volt ez a sok suly, illetve szules utan borzasztoan neztem ki.

Ha tudod, hogy te hibazol es azt is tudod, hogy miert hizol, akkor minden a te kezedben van. Szerintem nem keso meg odafigyelni. Az utolso hetekben nem is kell feltetlenul hizni, legalabbis nem minden kismama szokott olyan tempoban, mint korabban. Szoval meg igy is sok munkat takarithatsz meg magadnak.

2010. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

33 hetes vagyok es 7 kilonal tartok. Mondjuk egy picit alacsonyabb vagyok mint te 171 es 59 kilorol indultam. Tehat nem voltam annyira vekony mint te. Lehet ez is szamit valamennyire, nem tudom. En az utolso hetekben nem igen hiztam a 17-27 hetek voltak nekem azok amikor nagyon megugrottak a kilok. En sem dietazom, es mindent eszek amit kivanok, koztuk, krumplit, kenyeret, tesztat, sutit stb. Gondolom sok kismamanal kozrejatszodtak az unnepek is, Karacsony, Uj Ev, amikor ott volt a sok finomsag. :) Ugyhogy emiatt ne legyen szerintem lelkiismeret furdalasod. Probald meg kerulni a cukros dolgokat, meg egyel kevesebb kenyeret (inkabb teljes kiorlesut mint feheret).

Boldog babavarast es konnyu szulest!

2010. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem, azért ha odafigyelek, nem dagadok el nagyon.Irtó rosszul érzem magam a testemben mostmár:(
2010. jan. 7. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

115 kilóval mentem szülni, kb. 30-35-öt híztam a 40 hét alatt. Egészséges terhességem volt, egészséges, szép nagy lányt szültem, gyorsan, könnyen, simán :)

Most 32 hetesen 20 kilónál tartok.


Szerintem most sem késő elkezdeni odafigyelni az étkezéseidre, csak ügyesen!

2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok és 15 kilót híztam.Nem nagyon látszik mert 180 cm vagyok.66 kilóval kezdtem és most vagyok 81.
2010. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34.héten 6 kiló. mozogj sokat, más szerintem nem segít.... enni kell. sajnos különbözőek vagyunk és van aki ilyenkor konnyebben, van aki nehezebben hízik. a szoptatás alatt is van aki fogy, van aki tovább hízik.
2010. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 kiló a 32. hétig,nem tudunk tenni ellene,nem is kell,majd ha meglesz a baba majd figyelek az alakomra,most egyenlőre megadok mindent a picinek
2010. jan. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!