Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hétig mennyit híztatok?

12. hétig mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
idealis esetben egy kilot sem de en mivel 4 hetesen tettem le a bagot ezert felcsuszott 3 kilo a csipegetes miatt...aztan szerencsere nem hiztam tovabb a 22. hetig majd szulesig meg jott 9 kilo
2011. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Olyan furcsa, ahol utánaolvastam meg utána néztem, azt írják hogy 12.hétig másfél-két kiló plusz.

Ahhoz képest én még egy olyan anyukával se találkoztam aki hízott volna...mindig az a válasz hogy fogytak...Senki se hízik az elején?? Vagy hogy van ez ? Azt értem, hogy te cigiztél és akkor jobban eszik az ember h elterelje a figyelmét.

2011. jan. 16. 12:00
 3/20 nittababy ***** válasza:
100%
én 5 hónapos koromig fogytam most vagyok 34 hetes és még csak 5kilo plusom van.van olyan bnöm aki 15-20kgotfelszedet én meg nem sokat ez genetikai kérdés!!
2011. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
-4 kg-t fogytam.:-)
2011. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első babával nekem is feljött 3 kg, de vele szinte semmi tünetem nem volt. A másodiknál elég rosszul voltam, folyamatosan hányingerem volt, rázott a hideg, nem bírtam enni, így vele nem híztam a 12. hétig. Amellett, hogy genetika is, azt hiszem, azok, akik sokat vannak rosszul az első 12 hétben, inkább fogynak (a barátnőm pl. 5 kilót fogyott, megállás nélkül hányt, nagyon durva volt), akik meg nem, azok kicsit hízhatnak.
2011. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én rosszul voltam mégis híztam 2 kilót a 13 hétig :) szerintem azért mert csak bizonyos ételektől enyhült a hányingerem, amik persze nem a legdiétásabb (zöldség gyümölcs) voltak...


De amúgy akárkivel beszéltem ( mondjuk lehet h érzékenyebb is vagyok most, amúgy fel se venném) mindenki azzal kezdte hogy ugye még nem híztál semmit?

(normál testalkatú vagyok).

És jönnek a sztorik hogy ők fogytak a 16-20.hétig, pedig rosszullétekről nem számolnak be, akkor mitől fogytak? :)

Én nem aggódom emiatt csak kb. marslakónak érzem magam hogy hízni mertem:))

2011. jan. 16. 13:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt vagyok én mint ellenpélda, az első trimeszterben kb. 8 kg híztam. Hormonkezelés+ vizesedés meg minden amit el lehet képzelni (természetesen nem zabáltam).Aztán sómentes diétával meg ahogy beállt a normális terhesség (nem kellett gyógyszer meg ilyenek),normális ütemben híztam tovább, jobban mondva még fogytam a 2. trimeszterben. Én magasan tettem rá, hogy ki mit mond, én tudtam, hogy nem tehetek róla.

Most 37 hetes vagyok és eddig +15 kg-nál tartok. Nem mondom, hogy kevés, de ahogy nekikezdtem, azt hittem 30 kg-ig nem állok meg. Most néztem a terhes kiskönyvemben, november 15 óta +1 kg jött fel rám.

2011. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok kedves utolsó válaszoló akkor ha nov. óta nem híztál!:)


Neked akkor ott van a hormonkezelés meg a vizesedés mint "ok" de nekem nincs ilyesmi így mindenki azzal jön hogy a baba még csak 30 gramm szóval mire híztam .

2011. jan. 16. 15:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem kell a kilókkal foglalkozni! Na jó, azért nem egészséges 25-30kg-t felszedni, de sztem ez nem éppen a fogyókúra ideje... én 2 kg-t híztam és annyit eszem amennyi jól esik. Nem érdekel, hogy még nem is szabadott volna híznom. Majd ha befejeztem a szoptatást bőven lesz időm leadni a felszedett súlyt. Az egész csak akarat kérdése. Ha téged nem zavar akkor ne foglalkozz mások véleményével :)

12+6

2011. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg semennyit, a 20. hetre jott fel 2,5 kg es kb a 16. heten kezdett novekedni a sulyom. 20. hettol egyenletesen fel kilo ment fel vegig.
2011. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!