Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet, hogy 12 hetesen...

Mitől lehet, hogy 12 hetesen 2 kg-t híztam, pedig a rosszullétek miatt alig ettem? Ilyenkor még nincs bennem annyi víz vagy bármi, aminek ilyen súlya lehet, nem? A hasam is nőtt, kemény (gondolom a gázoktól), de a babától tuti nem nőhetett még, ugye?

Figyelt kérdés
Amúgy vékony testalkatú vagyok. Bocsi az ostoba kérdésekért, csak nem értem, hogy mitől nézek ki úgy, mint más kb 20 hetesen, a gatyám sem jön rám.
2010. jan. 7. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem ugyanez van!:(Ráadásul a kiindulási súly sem volt piskóta!Nekem is kemény a hasam!És rengeteget nőtt!De nekem szerintem az egész attól van,hogy iszonyat szorulásom van az elevittől:(((
2010. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia! akkor sorstárs vagy :)nekem viszont jó az emésztésem, és nem is eszek sokat. de a hasam az durva, alul van egy pukli, de felül is dudorodik, olyan terhes pocak kinézete van az egésznek, pedig még csak 12 hetes vagyok. nem értem...
2010. jan. 7. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A terheshormonoktól puffadsz, ez természetes. A szöveteidben most több a víz és a zsír, a melled is nő, a méhed is nő, már van benne magzatvíz, lepény, és egy picike babóca. 2 kiló hízás ilyenkor teljesen normális, ne aggódj miatta.
2010. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudtam, hogy normális...azon a honlapon, ahol olvasgatni szoktam azt írják, hogy aki rosszul van annak súlyvesztés az általános, akinek meg éhség rohamai vannak, az 1-3 kg-t hízhat kb. Ehhez képest én rosszul voltam, és híztam 2 kg-t. De igazad lehet, a sok apró plusz itt-ott összesen kitehet 2 kg-t...
2010. jan. 7. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Első vagyok!Úgy nézek ki,mint aki már legalább a 6.hónapot tapossa!Nagyon dúrva!Az egész család rajtam viccelődik:)))Pedig a kiindulási súlyom 82 kiló volt!És nekem azt mondták ,hogy aki kövér azon sokkal később látszik!A dokim mikor meglátott csak nevetett és azt mondta ez már nem puffadás!!!
2010. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az esönek!

Válts át elevitröl pl gravidára.a szorulás az nem jó az elevittöl sok mindenkinek szorulása van nekem is az volt.

2010. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok !Épp ma megyek venni,mert pont most fogyott el végre az Elevit!!!De akkor Kipróbálom a Gravidát!És köszi!!!
2010. jan. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az első 12 héten fogytam 3 kg-ot, nem hogy híztam......Nem voltam hányos, de hányingerem volt, égett a gyomrom, nem volt étvágyam, de ettem folyamatosan, mert nagyon égett a gyomrom, és ez megnyugtatta. Ne aggódj utána simán hízol. Most 17 kg-nál vagyok, de én nagyon vizesedek, nem tudom, ebből mennyi lehet a víz. 38+1 h km
2010. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!