Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uh-on az "A" magzatná...

18 hetes uh-on az "A" magzatnál kisfokú dyscordanciát írtak a papírra, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Még annyi van utánaírva, hogy minimális gyomortelődés. Emiatt 2 hét múlva vissza kell mennem, hogy megnézzék főleg az "A" magzatot. Sehol nem találok ilyen kifejezést, így utánanénzi sem tudok.
2010. jan. 7. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom, de én biztos felhívnám vagy az orvost, vagy egy 4d-s uh rendelőt, ők biztos meg tudják mondani telefonon, hogy mit jelent.
2010. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ikreket vársz?
2010. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, itthon az idegen szavak szótárában olyat találtam, hogy:

Diszkordancia: 1. egybe nem illés, elütés.


Én valószínűsítem, hogy ikreket vársz és talán az egyik magzat kisebb, mint a másik? Szokott ilyen lenni.


(Az i lehet y, a c lehet t, az s lehet sz, több féleképp le lehet írni ezt a szót)

2010. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ikreket várok.
2010. jan. 7. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor mit jelenthet az, hogy "minimális gyomortelődés"?
2010. jan. 7. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyomortelődést nem tudom, ezeket már nézted?


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=80&keres..

2010. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, erre nem gondoltam, csak a dyscordanciára "koncentráltam". Remélem akkor tényleg nem baj. 2 hét múlva kell nekem is visszamennem.
2010. jan. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!