Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedésre feltétlen...

Haskeményedésre feltétlen szedni kell valamit?

Figyelt kérdés
ha nem szedek lesz valami baja a picinek?Most vettem magne b6-ot de a TESCO-ba,csak egy levéllel,rávan írva terhesség és szoptatás alatt ez is jó?
2010. jan. 7. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a nőgyógyász,. hogyy haskeményedés miatt azért kell feltétlen szedni magnéziumot, mert

1) akéármikor lehet olyan haskeményedés, amit nem veszek észre

2) a haskeményedéstől kinyílhat a méhszáj, az meg ugye fertőzésekhez és korazsüléshez vezethet


Tehát csak javasolni tudom, hogy szedd a magnéziumot szorgalmasan.

2010. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit, az orvos nem ajánlotta. Nem lett egyik gyerekem se koraszülött... Ja! a kicsivel már 30 hetesen jócskán keményedtem..a méhszáj is nyitva volt kicsit (igaz, 4. baba).
2010. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ez nem azt jelenti, hogy ne szedd, csak a saját tapasztalatom, amit orvos tanácsolt...
2010. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tanácsolta a szedését, amikor elkezdtem keményedni vagy 13 hetesen. Idő előtt beindulhat a szülés, úgy tudom, ezt okozhatja.

De az a legjobb, ha orvossal beszélsz erről.

2010. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ajánlott a magnézium szedése, főleg, ha 30. hét előtt már keményedik a pocid. Persze nem biztos, hogy a keményedéstől kinyílsz, de meg van rá az esély. Én még mindig szedem, zárt is vagyok:-) Majd a jövőhéttől hagyom el fokozatosan, akkor töltöm a 36. hetet.

Minden jót!

2010. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!