Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiütések jöttek ki rajtam,...

Kiütések jöttek ki rajtam, van okom félni?

Figyelt kérdés
9hetes kismama vagyok. 1hete 3piros pötty jött ki a hasamon. Nem is foglalkoztam ezzel. Tegnap este viszont már a derekamon, a karjaimon és a combomon is jelentkeztek. Néha viszketnek csak. Mitől lehet ez? És árthat a babának? (Voltam már bárányhimlős)
2010. jan. 7. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Érdekes mert most hogy igy irod,eszembe jutott hogy nekem is voltak ilyenek,mintha valami megcsipett volna.Nekem a karomon,lábamon,és a hasamon voltak.Pár napig tartott és elmúlt.Szerintem ez egy tünet,ne aggódj miatta,esetleg ha nem múlik,akkor kérdezz majd rá az orvosodtól.21+3hetes km
2010. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem vagy kétszer 1-2 napig volt tele a hasam pöttyökkel, de hamar elmúlt mindenféle kezelés nélkül. A combomon és a karomon sosem volt.
2010. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit félek,mert az első babámmal vagyok várandós és semmi tapasztalatom, hogy mi "szokványos" vagy mi nem. Olvastam ilyen pöttyökről, de arra azt írták,hogy a terhesség végén jön ki az anyukákon. De így kicsit nyugodtabb vagyok, hogy másnak is volt ilyen és a babának nem okozott gondot.
2010. jan. 7. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:

szia én 15 hetes vagyok és nekem is ugyan ilyenek voltak de mára elmultak és semmi nekem nem okoztak gondot !


de nekem is a hasamon a karomon comb és a derekamnál volt!

2010. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rajtam is közben van, de csak itt ott ami úgy viszket és néz ki mint a csipés és főleg a karomon a lábamon. Korábban viszont elég sok volt a hátamon, meg is ijedtem, azok viszont nem viszkettek. Nem tudom mi lehet ez, de pár nap alatt elmúlt.

14 hetes km

2010. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6hetes vagyok és rajtam is kijöttek ilyen pöttyök.Nekem a hasamon és a mellemen jött ki.Ez nem bárányhimlő.
2010. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!