Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.7 hetes terhes vagyok,...

Kb.7 hetes terhes vagyok, kb.2 hete kiütések jöttek ki rajtam, föleg a karomon. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de voltál bárányhimlős? Mert most bárányhimlő járvány van.
2009. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet napallergia is. Nekem az van. :-( Kálcium jó rá.
2009. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Biztosan nem bárányhimlő, az már le is száradt volna és amúgy is elég durva hólyagokkal jár! Vmi allergia lehet, naptól, melegtől, új mosószertől, kalcium nem árthat, de a háziorvosod egy perc alatt megoldja a rejtélyt!

14 hetes + 18 hós

2009. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak ilyesztgetni,ezt előre bocsátanám. Nem tudom milyen a kiütésed. Nekem is volt a karomon, de csak az alkaromon. Viszketett, főleg, ha víz érte, apró pici pontokból állt össze, talán hólyagok is voltak a tetején. Volt fél centi nagyságú, és 2 cm átmérőjű is. A nagyobbak közepén nem volt piros inkább sárga színű, és sima, ott nem viszketett. Olyan volt, mintha kifelé körkörösen nőne, és a belseje kitisztulna. Nos, nem tudom a tiéd milyen, remélem nem erre hasonlít. Azért írtam ilyen részletesen, hogy ne pánikolj be. Nekem 9 hetesen jelent meg az első pötty. utána egyre több lett a kézfejemen is. Néha elhalványodtak, néha előjöttek. Mutattam a dokinak, de azt mondták nincs jelentősége. Lehet hogy tényleg nem volt köze a későbbiekhez. 18 hetesen vakbelet állapítottak meg nálam, ami egy nap leforgása alatt perforált. a műtőasztalon az altató orvos rámripakodott, hogy mik ezek a karomon, és mióta vannak ott? Akkor már lila volt a színűk, és nagyon feltűnőek voltak. De nem volt ideje tovább kérdezősködni. Megműtöttek, a baba túlélte, de én hashártya gyulladást kaptam. Nos, a műtét után a karomról eltűntek a foltok. Hangsúlyozom, hogy minden kiütés más, lehet csak egy kis felülfertőzés, és persze nálam sem bízonyított, hogy a vakbélt jelezte. De tény, hogy utána elmúlt. Nézesd meg egy bőrgyógyásszal, az a biztos. És kérdezz rá, hogy nem jelezhet-e bármilyen gyulladást a szervezetedben. Sok sikert, és boldog babavárást! Szorítok neked!

Klára

2009. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!