Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az apró kiütések a karomon...

Az apró kiütések a karomon ekcéma? Segitség!

Figyelt kérdés
Ilyen apró kiütések vannak a karomon,és viszket(a lábamon meg a hasamon csak szét szorva szinte nincs is).Ekcéma?
2010. jún. 16. 16:47
 1/8 anonim válasza:
vagy a melegtől és az izzadástól kipattogtál. de ha viszket, valószínűleg ekcéma.
2010. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ezt lehagytam: esetleg allergia.
2010. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan a francbol tudnank? Menj el dokihoz, az megmondja!
2010. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csalánkiütés lesz az. Ettél valamit, aminek nem örül a szervezeted.
2010. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és normális válaszokat kedves 3.válaszoló Én nem rohanok minden kis aprósággal az orvoshoz ezért is szerettem volna megtudni hogy másnak is volt-e ilyen és még egyszer köszönöm az eddigi válaszokat.és azt elfelejtettem mondani hogy 3 napja vannak rajtam .:)
2010. jún. 16. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Testápolóra, tusfürdőre is lehetsz allergiás.
2010. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont így jártam mikor sok tojást ettem.Teljesen kiütéses lettem.Majd elmúlt...később megint kijött mikor napokig több tojást fogyasztottam.Allergia sztem.
2010. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat lehethogy alergia mert én meg mostanába nagyon sok tejet tejterméket eszek/iszok
2010. jún. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!