Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mérik a babákat, hány...

Mikor mérik a babákat, hány hetesen? Nekem uh-ot minden hónapban csinálnak, de lemérve eddig a genetikaikon volt (12-18. hét) meg előtte, hogy mekkora a CRL.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ezt mindig ráírták. Én csak a kötelezőkön voltam. Viszont súlybecslést csak 2x írtak rá, amikor Kecskeméten voltam a genetikai vizsg.(Cvs) miatt.
2010. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kötelező mérések a 12., 18-20. héten, továbbá 28-32. héten és 38. héten van. Legalább is nálunk így van. Közbe persze lehetnek vizsgálatok, főleg, ha van magánorvos, vagy valamilyen speciális vizsgálat, pl. magzatvíz vizsgálat, ilyenkor kell menni ellenőrző UH-ra is. Ilyenkor is lemérik. Nekem a babamozinál is lemérték.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!