Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HELP! Mi va olyankor ha nincs...

HELP! Mi va olyankor ha nincs peteérés?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja volt missed abom.Ezt el is rontották.abortus után 1 hétig nagyon véreztem,közben orvosról orvosra jártunk.nem kapartak ki még egyszer mert nem látak gondot.november végén írt fel az orvos norcolutot hogy ettöl majd megjön és ha mégis van bennem valami akkor kijön.na ettöl két napig volt erösebb barna foklyásom dec10-11.megijedtem és vissza mentem a dokihoz,azt mondta nem lát semmi rosszat.a következö mensest januárra várjam de hogy ugyan mikorra?.Azt mondta a doki ha nem jönne meg akkor menjek vissza.az a kérdésem ha nem jönne meg akkor mi van velem és mit fognak csinálni????nagyon szeretnénk már egy babót!!
2010. jan. 6. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Micsodád volt? méhen kívüli terhesség?
2010. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A peteérésnek és a menszesznek semmi köze egymáshoz. Attl, hogy nincs peteérés még menstruálhatsz. Azt más befolyásolja. Ne ijedj meg, ha nem jön meg akkor általában gyógyszeres kezelést javasolnak. Nálam legalábbis az volt.
2010. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az esönek.nem méhen kívülim volt.6 hetes voltam üres petezyák.ami utólag mikor már késö volt kiderült hogy nem kellett volna elvenni a babót!!

A másodiknak.és akkor ha nem jön meg mi lehet a baj???

Mik azok a gyógyszerek amiket adnak,gondolom szüneteltetni kell a próbálkozást???

és ha eddig volt peteérésem akkor most miért nincs?

Az elözö babó egyböl az elsö hónapban sikerült!!Mi befolyásolja hogy most lehet nem lesz könnyü?

Segitsetek be vagyok sz..va!!!!

2010. jan. 6. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! :) Nem biztos, hogy nem lesz peteérésed. Egy ilyen műtét után teljesen normális ha nem állt még helyre a ciklusod. Nekem costilbegytet írt fel a doki, a peteérés serkentésére. Közben a megadott időközönként menni kellett UH-ra, hogy milyen hatásai vannak a gyógyszernek. Ezen kívül még több gyógyszer is van amit adhatnak. Ha a doki semmi változást nem lát akkor semmi akadálya nincs, hogy gyereked legyen. A 3hónapot azért célszerű kivárni.
2010. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem!Decemberbe mikor voltam azt mondta a doki hogy nem lenne baj ha terhes lennék!

nov 5.-én volt az abortus.

köszönöm a segítséget!

2010. jan. 6. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyi tapasztalatom nincs ebben a témában, de leírom, hogy velem mi volt. Nekem elvettek egy babát, mert beteg volt. A doki azt mondta, hogy abortusz után 4-6 hét között kell megjönnie. Peteérésről szó sem volt, sőt közölte, hogy lehet, hogy hónapokig nem is lesz. A mensim pontosan 5 hét után jött meg. Mi vártunk 3 hónapot az "éles" bevetéssel, akkor egy minimikroszkóppal néztem, hogy van-e peteérés. Volt. Most vagyok 34. hetes terhes.

Szóval ne aggódj, adj időt magadnak, a szervezetednek. A mensit gyógyszerrel vissza tudják állítani, a peteérést is, csak légy most türelmes! Mi is már több mint két éve vártuk, hogy legyen babánk, és az elsőt el is vették...

Várj január végéig, ha nem jön meg, a doki majd segíteni fog, peteérés hijján pedig majd jön a hormon, stimuláció, vagy valami ilyesmi.

Minden jót és sok szerencsét!

2010. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget mindenkinek!!
2010. jan. 6. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:

A szervezetnek idő kell, hogy visszaálljon. Ha peteérésed lesz magától, az jelenti majd, hogy készen állsz a következő babára. Nekem missed ab után 12 hétig nem jütt meg! Pedig 4-6, max 8 hetet mondtak... Nem mindenki működik nagykönyv szerint. Ne parázz, még idő kell!

Kitartás!

19 hetes kismama

2010. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!