Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha nem menstru...

Lehetek terhes, ha nem menstruálok? Olyankor nincs peteérés. Ugye?

Figyelt kérdés
Most 3 hós a szoptatott babám, van esély rá, hogy menzesz nélkül teherbe esek?
2009. dec. 29. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Elméletileg szoptatás alatt nem lehet teherbeesni,de nem egyszer hallottam már ilyet,hogy babás maradt vki.Erről a legjobb,ha a nőgyógyászod kérdezed meg,és mondjuk minden reggel méred a hődet,hogy PÉ környékén felugrik-e.Gratula a babához és Jó Egészséget!!!:)

2009. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatt azért necces a dolog, mert nem tudod, hogy mikor érik az első petéd. Ha az első peteérésnél vagytok együtt, akkor lehetsz terhes, ráadásul nem is tudod egyből, mert még nem is jött meg. Nekem még nem jött meg (5 és fél hónapos a kicsi), de nem merem megkockáztatni a védekezés nélküli együttlétet, mert mi van, ha pont most érik az első:) Jó babázást!
2009. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második babám is óvszer mellett lett. Ennyit a védekezésről. Ő lenne a 3. ha most az lennék. A mai Világban...de egy Istent ismerek, aki nem nézné jó szemmel, ha elvetetném. HÁt nem tudom, mi lesz...
2009. dec. 29. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!