Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van olyankor amikor van...

Mi van olyankor amikor van peteérés, ki is lökődött (láttuk az uh-on, hogy volt érés és van pete, de utána nem jött meg és nem is vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy ennek vagy annak meg kell történnie. Mikor látta az UH orvos, hogy már nincs meg a tüsző? Nekem onnan kezdve kb 1 hónapra csináltam tesztet. Baba lett. És elvileg 2 hétre kellett volna megjönnie.
2011. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem egyik se történt meg, se terhes nem vagyok se nem jött meg,ennek már 3 hete, lassan a köv mensi lesz időszerű.
2011. jún. 7. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hete kellett volna, hogy megjöjjön? Vagy 3 hete történt a tüszőrepedés, mert akkor van még esély, hogy megjöjjön? Miből gondolod, hogy nem vagy terhes? UH? Teszt? Akkor még azt tudom elképzelni, hogy annyira izgultál, hogy ilyen tünetet produkáltál. Nincs több ötletem, bocsi.
2011. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!