Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor megmozdul a baba, utána...

Mikor megmozdul a baba, utána mindig mozog?

Figyelt kérdés

Pár napja olyan volt mintha megmozdult volna a pici, de azóta nem éreztem ,,úgy,,. Bal oldalt lenn mintha hullámzott volna. Csak bélmozgás lehetett, vagy baj van?

18km


2010. jan. 6. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj!Eleinte nem mindig érzed,mert még pici,és van neki hely.Csak várd ki,lesz ott még napi rugdosódás.:-)
2010. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bizonytalan vagyok mert nem is tudom igazán, hogy őt éreztem-e, de ilyet még eddig nem éreztem.
2010. jan. 6. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. ennyi idős tehes lehettem, amikor már ki tudtam venni, hogy Ő az:). Hanyatt feküdtem és láttam, hogy -néha- kidudorodik egy pillanatra a pocim, ott lent. Vicces volt és egyben édes is. Próbáld ki, csak vigyázz ne feszítsd a hasfalad vagy ilyesmi. Gratula!
2010. jan. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, majd egyre többet és rendszeresebben fogod érezni. Ilyenkor még kicsik a babák, van helyük úszkálni, sokszor nem kifelé, hanem belefelé rugdonak, így ezt még nem érezheted. Pár hét, és mindennaposak lesznek a rúgások, és egyre erősebbek. Légy türelmes!

Minden jót!

2010. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan ŐT érezted...:)

Én a 17.héttől éreztem,attól függően ,hogy hogyan helyezkedett!

22h terhes

2010. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megmozdul, az nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve már mindennap fogod érezni. Nekem hosszú napok teltek el, mire újra megéreztem, és jó időbe beletelt, mire határozott, rendszeres mozgásokat éreztem.

Nyugi :)

2010. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak a 20. héttől voltam benne biztos, hogy őt érzem. Előtte nem mertem rámondani, bizonytalan voltam. Utána sem éreztem minden nap, de kb. a 23-24. héttől már igen, naponta többször. Ne aggódj, szerintem ez normális.


29. h. KM

2010. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!