Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ h a császárt...

Mitől függ h a császárt altatásban vagy érzéstelenítéssel végzik?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha egy kicsit tudatlan a kérdésem de fogalmam sincs a válaszról.Választható h én igy vagy ugy szeretném vagy van vmi indok?válaszokat előre is köszönöm.33 h kismama
2010. jan. 5. 17:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igen végülis így utolag belegondolva nem lehet ugyanaz a két érzéstelenítés...te jó ég ilyen hülye kérdést h tehettem fel:)
2010. jan. 5. 18:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem volt hülye a kérdés!
2010. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
:)) Nem volt hülye kérdés! nem tudhattad :)))
2010. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én spinális érzéstelenítést kaptam, semmit sem éreztem. Még azt sem, amikor kivették a babát, pedig azt mondták, hogy azt érezni fogom. Hidd el, nem azon agyalsz már akkor, hogy téged kaszabolnak, hanem hogy mikor hallod már meg a kis angyalka sírását, minden rendben van-e vele, és mikor mutatják már meg.

A barátnőm 1 éve szintén császárral szült, neki nem hatott az érzéstelenítő, ezért altatták.

2010. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én decemberben szültem, császár lett a vége. Először gerincérzéstelenítőt kaptam (spinál), de nem hatott. Ezért végül altattak.

Gondolom ez orvostól és kórháztól is függ, az a biztos, ha megkérdezed előre, hogy mit tesznek, ha ilyen helyzet áll elő. Egyáltalán nem fognak tudatlannak gondolni.

Hozzáteszem, hogy én nem örültem az altatásnak. Reggel fél 9-kor született meg a lányom, igazából csak du. 3-kor tértem magamhoz, akkor volt erőm megnézni. De még nem kelhettem fel, csak 6 körül, és csak akkor tudtam először a kezembe venni.

2010. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
18:21 vagyok. Ne izgasd magad, én se tudtam, amíg nem szültem.
2010. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok:)és aki altatásban és sokkal késöbb látta a babát foghatta kézbe annál azonnal kialakult az anyai ösztön és a kapcsolat?én már hallottam olyanról h nem hitte el h a saját gyereke és nagyon sok időbe telt mire elfogadta több hónap is.és császár utan mennyi idővel gyógyultatok fel?
2010. jan. 5. 21:33
 18/20 anonim ***** válasza:

Miután hazaengedtek (4. napon), 1 hétig kellett a kötésnek rajta lennie a vágáson. Miután levettem, sokkal jobb volt minden, normálisan le tudtam zuhanyozni.

Akkor már jöttem-mentem, szinte nem is éreztem, hogy pár napja műtöttek. Egyedül a nehéz dolgok cipelését nem mertem bevállalni. A sebem szépen gyógyult, a 6 hetes kontrollon már szinte nem is látszott a vágás, azóta is csak a 2 vége látszik inkább.

Én a szerencsésebbek közé tartozom, akik nem szenvedtek vele, nem fáj, nem érzékeny és nem is érzéketlen a vágás, nem gyulladt be, néha viszket, ha időjárásváltozás van, de egyébként semmi.

2010. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Igazából én is jól viseltem a műtét után a kellemetlenségeket, akkor valahogy eltompítja a tudat, hogy végre megvan a picikém és csak rá gondolok. Az első nap volt rosz, onnantól, hogy már felkelhet az ember, mozoghat, egyre jobban helyrejön. Nem vagyunk egyformák, van akit jobban megvisel. Az viszont rosz volt, hogy egy egész éjjel nem láttam a babámat, mert este 5-kor császároztak és csak másnap reggel hozták be megmutatni.

De jobb hogy így történt, hogy császároztak mert hatalmas volt a fiam 4700g és 60cm. Szerintem nem tudtam volna megszülni simán és adóthatott volna gond is.

A második babó nem tudom hogy fog érkezni...majd kiderül.


22h kismama

2010. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tegnapi 17.28-as vagyok: nálam ugyanúgy előjött az ösztön, ugyanis az ösztön nem kialakul, hanem benned van. Azért ösztön. De egyébként nem kell feltétlenül sokáig várni. Belőlem éjjel 2-kor vették ki a babát és már kora reggel láthattam. Remélem, hogyha mégegyszer császárra kerül a sor, akkor újra lehet majd altatást választanom. Nem tudom, hogy külföldön ezt hogy megy, mert nem élek már Mo-n. Nagyon félek, hogy majd nem hagynak választási lehetőséget. :(
2010. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!