Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberben volt egy missed...

Novemberben volt egy missed abom azóta egyszer jött meg, nem lenne baj ha már teherbeesnék?

Figyelt kérdés
35 napja nem jött meg,lehet hogy végre minden ok lesz,nem lenne korai a baba szervezetnek?
2010. jan. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jött meg, az nem túl jó. A szervezeted teljesen készen van, ha megfogan a baba. Nekem októberben volt missed ab-om, decemberben már megvolt a pozitív teszt. De nekem műtét után kb. 5 hétre meg is jött, szóval egy menzim volt, a következő már nem jött meg. Doki mit mondott? Szerintem menj vissza és ha ad valami gyógyszert, amitől megjön, ezt olvastam itt az oldalon.


Szívből kívánom, hogy mihamarabb babás legyél!!!

2010. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Most olvastam újra, szóval már egyszer megjött, csak azóta nem? :) Akkor már lehet, hogy terhes is vagy?! Vettél tesztet? Jajj... ez nagyon izgi! Nekem már 16 hónapos a kisfiam. Sokan mondják, hogy vetélés, missed ab. után hipp-hopp teherbe estek és teljesen egészséges babájuk lett!


Majd írd meg mi lett veled! SZURKOLOK!!!

2010. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
irtam priviben:D
2010. jan. 5. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítólag nem gond, bár ilyenkor érdemes azonnal orvoshoz menni, mert sárgatest hormont adhatnak, ami segít megtartani a babát. Nekem még 3 hónap után is kellett szednem a terhesség 12. hetéig. Szóval, ha késik a mensid, akkor tesztelj egyet gyorsan, és irány az orvos. Nem baj, ha még nem lát sokat, a hormonra szerintem szükséged lehet.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!