Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátiához értő kismamák!...

Homeopátiához értő kismamák! Ha 2féle homeós bogyót kell szednem, bevehetem őket egyszerre?

Figyelt kérdés
Mondjuk mindegyikből 5-5db-ot kell bevenni, akkor bevehetem egyszerre a 10db-ot?
2010. jan. 5. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mi ez a két szer. Van olyan, amelyiket célszerűbb elcsúsztatni, de van, amiket lehet együtt is szedni. Erre leginkább homeopátiás orvos tudna válaszolni, még a gyógyszertáros is kevés hozzá.
2010. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, attól függ miket és mire akarsz bevenni. Pl: én szedtem vizesedésre 2 fajtát, azt lehetett együtt szedni.

De ha a vizesedére szedtem, meg immunerősítőt, akkor azt nem szabad egyszerre bevenni, 1-2 óra csúszás kell. Arra figyelj, hogy beszedés előtt és után fél-fél órát ne igyál, ne egyél. Mentolosat előtte utána fél-fél órával ne fogyassz. Ne rakd 1 méteres távolságon belül mobil mellé, szgép mellé, tv mellé, mikró mellé stb..... Ja és nyelv alá tedd a golyókat!

2010. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!