Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hétig mennyit kell...

A 12. hétig mennyit kell pihenni? És milyen legyen a pihenés?

Figyelt kérdés
Pl. elég, ha ül az ember a gép előtt, vagy TV-t néz, vagy csak a fekvés számít pihenésnek?
2010. jan. 5. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes akkor elég ha figyelsz magadra!Nem talpalsz sokat, amikor érzed hogy fáradsz nem csak legyintesz rá hanem leülsz, felrakod a lábad, és megnézel egy filmet!Nem emelsz súlyt.Kb ennyi!Szerintem!
2010. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még az elején vagyok, de nagyon hosszú idő után jött a baba, ezen ne múljon! :)
2010. jan. 5. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell sem TV-t bámulni, sem feküdni. De ha neked az jó és megnyugtat, akkor tegyél úgy :-)

Csak érveket ne keress rá itt köztünk...

2010. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ne ezen múljon!Ha te így érzed biztonságban a magzatot akkor pihenj többet!Ártani nem ártasz vele!Én a lányommal lustiztam sokat, nem csak az elején, de a végén is!Meg is lett az eredménye!Álomszuszék gyerekem lett!Napokat átaludna ha lehetne újszülött kora óta!Most hogy jön a kistesó vele már nem fekszem, csak du mikor már kész vagyok a házzal, elvan rendezve minden!Befekszünk az ágyba és tv-zünk!
2010. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csinálhatod a házimunkát is,haeláradsz közben pihensz kicsit.Általában én is délre megcsinálhgatom mait kel,délután már csk pihi van.Tv,net,olvasás,alvás:-)
2010. jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ha nem vagy veszélyeztetett akkor nem kell egész nap piohenned,meg mindentől óvnod magad.terhes vagy nem beteg.nekem is hosszu idő után sikerült teherbe esnem,16 hónap,de mégsem óvom magam mindentől.
2010. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem veszélyeztetette akkor nem kell az ágyat nyomni. Csinálhatod a napi teendőket ugyanúgy, súlyokat ne emelgess. Én a 20. hétig dolgoztam és munkakörből adódóan heti több alkalommal is bicikliztem akár 4-5 km-t is. Amikor érzel valamit akkor pihenj le. Ha elhagyod magad sokkal nehezebb lesz a szülés. Amennyit bírsz nyugodtan csinálhatsz. Mai napig biciklizek és már a 36. hétben vagyok. Jó babavárást és vigyázz magadra! eüs
2010. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már 14 hetes vagyok és dolgozok, mint sokan mások. Nem is értem ezt a kérdést. Naponta utazgatok vagy 160 km-t, kis túlzással utolsó pillanatig szeretnék dolgozni.
2010. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én is dolgozom, és dolgozni is szeretnék, amíg csak lehet.

Nem az ágyban akarok feküdni egész nap, csupán az érdekelt, hogy másnak mi számít pihenésnek. Én 36 hónapot vártam erre a babára, talán nem baj, ha jobban szeretnék vigyázni magamra.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!