Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vagytok itt debreceni kismamák...

Vagytok itt debreceni kismamák? Hány hetesek vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Helló!


Én Debrecen mellől vagyok ,de Debrecenbe fogok szülni.35 hetes vagyok és tök jól érzem magam.Persze már nagyon várjuk a mi kis drágánkat akit a klinikán fogok világra hozni.

2010. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én is debreceni vagyok,21 hetes.Fogalmam sincs hol fogok szülni,most akarok orvost keresni.Te mennyi idős babás vagy?
2010. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

bocsi hogy csak most írok:)

én 14 hetes vagyok még, én is a klinikán fogok szülni:)

ti hogy voltatok vele,nekünk nagyon várt baba volt kicsit nehezen jött de most hogy itt van meg olyan hihetetlen még nagyon el sem merem hinni és minden uh egy megváltás:D

és a vizsgálatoktol is félek!

ti is voltatok igy ezzel vagy csak én aggódom tul:(

amugy jol vagyunk ,remélem válaszoltok még hogy későn irtam!

és mennyi idősek vagytok hány évesek?

szép estét nektek!

2010. jan. 5. 19:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, mi még kicsit az elején járunk, 11 hét 1-2 nap:) Jövőhéten megyünk a 2. Uh-ra, nagyon izgulok, hogy minden rendben lesz-e, elég problémás volt az elmúlt pár hetem(erős hányások, felfázás, láz). Én is Klinikás vagyok, bár a Szent Annára járunk. Hol tartotok? Meddig vártatok a Babára?
2010. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szia:)

mi is a Szent Annára járunk Zatik doktor

úrhoz:)Ti is hozzá jártok?:D

én is nagyon izgultam emlékszem ,nekem csak torokfájásom volt de mézes teával hamar helyre jöttem!

Akkor a 12 hetes Uh-ra mentek ugye?majd meglátod mekkora lesz már mi ugy meglepödtünk hogy a kis bab alakból mekkora baba lett:)

de az biztos hogy én minden uh-ot ugy várok ,de az volt a legrosszabb mikor azt vártuk hogy szívhang lesz-e,de szerencsére eddig minden rendben!

na már nagyon várom hogy válaszolj ,kiváncsi vagyok hogy egy helyre járunk-e:D

2010. jan. 6. 09:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én a 2. válaszoló vagyok,21+2hetes.és kislányt várunk ha minden igaz:-)Első babánk lesz még,aránylag hamar sikerült,a 3. hónapban,pedig nem vagyunk már fiatalok 35 évesek vagyunk.Orvosom még nincsen,pont a hétvégén akarok egy doktor úrral erről beszélni,ha megyünk 4dre.Az biztos hogy nekem a 12. hétig őrült lassan telt az idő,nekem is volt probléma,vérömlenyem,ami miatt feküdni kellett,de a 9. hétre felszivódott.Majd meglátjátok,mennyire telik utánna az idő már,főleg ha megmozdul,az nagyon klassz lesz,mindennap érezni a Kincset:-)Ti mennyi idősek vagytok?
2010. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

én 23 vagyok a párom 30:)örülök hogy minden rendbe lett nálatok:)és milyen nevet szeretnétek neki adni?

az biztos hogy már teli az idő csak tényleg olyan jó lenne ha már megmozdulna:)hihetőbb lenne:)

én nagyon tudom ajánlani a mi orvosunkat ő klinikás Dr zatik jános ,bár mi a magán rendelőjébe járunk ,de egy nagyon kedves közvetlen és nem is kér sokat:)

ha gondolod megADOM a számát de van honlapja is és ott minden fennt van

[link]

és neked mikor mozdult meg először és milyen érzés volt hogy irnád le?

2010. jan. 6. 10:52
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is debreceni vagyok. 37+4 napos. 25 éves, a férjem is. A klinikán fogok szülni, nincs saját orvosom. Gratulálok Nektek, és ne féljetek nem lesz semmi baj.

2010. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy első baba elég hamar érezni kezdtem.16hetes pár napos voltam mikor a hanyatt fekve érezni lehetett valami kis csiklandozást.Na az már Ő volt:-)Általában csak este lehetett érezni,és nagyon kellett figyelni.17 hetesen néha rúgott is,de ez csak mostanában kezd sürüsödni.Nem erős rúgások,de nagyon jó érzés majd meglátod:-)Zorka lesz a neve a második talán Lili,de ez nem biztos még.Most megyünk majd 4dre,remélem ott is kislányt mondanak majd:-)Ti milyen nemüt szeretnétek?Bár nem ez a lényeg,de gondolom van vmi titokban:-)A Te orvosodnál szült a tesóm ,de már 17 éve,akkor nem volt még ismert.Van tarifája szülésnél,vagy rábizza az emberre?
2010. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

na látod ezt a tartifát nem tudom,de az biztos hogy mivel mi juli 2-re vagyunk kiírva igy megmondta őszintén hogy ez a legrosszabb idő a nyaralásokat tekintve és hogy ő azért nem fog pénzt elvenni hogy nem tudja garantálni azt hogy ott tud lenni,ezt legalább tiszteljük benne hogy megmondta,de megegyeztünk hogy erről még korai beszélni és majd meglátjuk mi lesz!

hát szerintem a párom titkon kislányt akar de nekünk mindegy ,mert igy is ugy örülünk hogy összejött:D

de nem tudom egyik percben én kislányt utána kisfiut:)

most nagyon sokan járnak már a dokinkhoz én is itt is kérdeztem anno hogy kit ajánlanak és őt rengetegen ajánlották:)

és valami babaholmit beszereztetek már?:)

2010. jan. 6. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!