Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kismamák, a terhesgo...

Debreceni kismamák, a terhesgondozás rendszeréről kérdeznék?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok. 7 hetesen voltam a fogadott orvosomnál, a 9. hét végére rendelt vissza. De ha jól tudom a körzetes dokihoz is menni kell (+ nyilvánvalóan a védőnőhöz). Elég-e, ha mindkettőhöz a 10. héten megyek? Egyáltalán hogy működik ez a rendszer?
2011. febr. 20. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem elég.Én a 12.heti uh előtt kaptam meg a kis könyvemet,pedig a 6.héttől jártam a körzeti dokihoz.

Az a lényeg,hogy már akkor adják oda az uh-ra a papirt,és egy labort kell csináltatni a 12.hét előtt.Ha ezek megvannak,akkor havonta kell menni.Én utána fogadtam orvost,de igy is eljártam havonta a dokihoz is és a védőnőhöz is.

2011. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a fogadott dokid a 9. héten rendelt vissza, akkor menj akkor. A körzetihez elég kicsit később is. Lényeg nála az, hogy ki tudja adni a 12. heti ultrahangra, laborra, a későbbi belgyógyászatra a beutalót, továbbá megmondja, hogy mikor érdemes menned ezekre a helyekre. Az ultrahanghoz nem kell még a kiskönyv (pénteken kérdeztem én is meg ezt), tehát a védőnőhöz elég akár a 12.héten is menni, hogy az első terhesgondozásra már meglegyen.


9 hetes debreceni kismama

2011. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!