Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki fog közülettek február...

Ki fog közülettek február vége felé az ÁEK-ban szülni?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha esetleg megosztanánk a tudásunk, tapasztalatunk és esetleg még találkozhatunk is odabent:)
2010. jan. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én ott fogok, márc. 3 vok kiírva, de a doki szerint hamarabb lesz baba

2010. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia.és hogy vagy/tok?hogy birod a nagy pocakot?kislány v kisfiu lesz milyen nevet válaszotattok?én elvileg febr 23-ra vagyok kiírva.dokid miből gondolja h elöbb jön nagy baba vagy miert?megkérdezhettem ki a dokid?nekem a Vermes doki.és esetleg van vmi tapasztalatod vagy infod a korházzal kapcsolatban.várom a válaszod.szép napot:)
2010. jan. 5. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,

hát ma nagyon szenvedtem, biztosan a front miatt

leültem a 2éves fiammal kirakózni és elaludtam a földön ülve, fejem az ágyon, arra ébredtem, h a fiam bemászik az ölembe

az Aszódi a dokim, velem nagyon rendes, odafigyel rám

azért lesz előbb baba, mert a vérnyomásom nagyon magas, hetente megyek laborba, és kéthetente uh, h a toxémiát elkerüljem

tapasztalatom a kórházzal semmi, tudom hol vannak a szülőszobák, a dokinő megmutatta, állítólag a szülőszoba felszereltsége nagyon profi egy átlag kórházhoz képest


te hogy vagy? első baba? könnyű szülést, és kitartást a köv. pár hétre!

2010. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm én jól vagyok különösebb panaszom nincs.első baba lesz és ugy nézz ki h lányka.ti milyen nevet választotattok?annyit én is tudok h felszerelt a szűlőszoba.nem ismerem a dokidat.nekem pont tegnap volt olyan aktív egész nap h néha szívbajt kaptam nehogy kirugja az oldalam.neked már befordult?nekem még mikor utoljára voltam dokinál nem volt azota vmerre fordult de nem tudom kivenni h milye merre van:(én is könnyü szülést kívánok neked és addig kitartást...
2010. jan. 6. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!