Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H1N1 oltás? Ti mit csináltok?

H1N1 oltás? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Holnap megyek a 12 hetes UH-ra!Pajzsmirigyes vagyok!És ma voltam ellenőrzésen(maszkba,így egyből vágta a doki,hogy nem vagyok beoltva) és leszidott!Hogy már régen oltatni kellett volna!Felhívtam a nőgyógyász barátnőm és megkérdeztem mi legyen, Ő is azt mondta oltassak.Majd felhívtam a háziorvosom és Ő is azt mondta!Vár is holnap!Ez mind rendbe is lenne...nekem csak annyi bajom van,hogy 4 héttel ezelőtt ,amikor rákérdeztem mind kitért a válasz elől!Akkor most mi van?Ti mit tesztek???
2010. jan. 4. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én már régóta be vagyok oltva.

34+5 hetes

2010. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Èn még most sem vagyok.31 hetes km.
2010. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is pajzsmirigyes vagyok,és nem vagyok beoltva,és nem is tervezem.21 hete km
2010. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
nem értem miért furcsa, hogy egy szakembernek megváltozik a véleménye 4 hét alatt??? az én orvosomnak is megváltozott és ettől csak még biztosabb voltam benne, hogy oltatok. aki nem oltat sajnos tele van beszélve a feje a média által.. de ebbe jobb ha itt nem megyünk bele. végre pár napja nincs erről vita. 4-6 héttel ezelőtt még nem volt kézzel fogható, vizsgálható és sajnos már boncolható kismama... ez az igazság. megváltozott a véleményük, mert azóta történtek dolgok és sajnos még fognak is. ha nem bízol az orvosodban keress másikat.
2010. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
beoltattam magam és nem bánom!35hetes vagyok!
2010. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
én is beolattam magam és nem bánom pláne h majdnem az egész ünnepet betegen töltöttem.nem volt lázam csak folyt az orrom kis torokfájás és köhögtem/ök de nem izgultam halálra magam h lélegeztetőn kötök ki vagy nem.jó tudom az oltás sem 100% de azert igy picivel nyugodtabb voltam.33 h kismama
2010. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia én nem oltattam és nem is fogok ma voltam terhesgondozáson min 10 en voltunk senki nem volt beoltva és nem is tervezi.

Üdv 33 heteske.

2010. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
én is oltattam, sokkal nyugodtabb vagyok, az ünnepek úgy teltek, hogy majdnem mindenki a családból náthás volt vagy vmi hasonló és nem kaptam el semmit:) pedig én voltam az aki körbe ugrálta őket, na jó meg apósom, mert a többiek kidőltek:P
2010. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, nem oltok, és nyugodt vagyok, mert sem a h1n1et nem kapom el és a babámnak sem nekem nem lesz az oltóanyagtól évek múlva bajom. Orvosaim megnyugtattak, hogy ha időben megyek, minden rendben lesz, sokan átesnek rajta. Már túl vagyok a h1n1es izgalmon, te is túl leszel, bárhogy döntesz :)
2010. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Én főleg a kisbabámat féltem!5 évet vártam rá!És olyan nehéz dönteni!Bízom az orvosaimban,teljes mértékig!De azt érzem ,hogy valamilyen szinten a mi kisbabáink a tesztalanyok!Ma még beszélek még egy dokival!Ha Ő is határozott lesz ,és az oltás mellett voksol akkor valószínű délután beoltatom magam!De előbb még legyen rendbe 12 hetes UH!Még amiatt is izgulok!
2010. jan. 5. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!