Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még lehetnek ikrek, ha a doki...

Még lehetnek ikrek, ha a doki ezt látta?

Figyelt kérdés
MA voltam dokinál, láttuk a petezsákot, benne a babát, szívhanggal és azt mondta a doki, hogy lát egy másik petezsákot is, de abban nincs semmi. Viszont egy barátnőm azt mondta, hogy előfordulhat, hogy majd csak később fog látszani. Van itt olyan, aki 1-el indult és később lett 2?
2010. jan. 4. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek ikreim,de mivel a másik petezsák üres ezért elöfordulhat,de az is elöfordulhat,hogy a másik baba meghalt valami úton modon...kivánom,hogy legyenek ikreid ha azt szeretnél:)
2010. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű felszivódott a másik embrió.

Hányadik hétben vagy?

2010. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni hány hetes vagy.

Ha üres a petezsák akkor nem sok esély van rá, de előfordulhat, hogy kettő picci lesz. Nekem nagyon korán, már 6hetesen kiderült, hogy ikrek. Akkor már dobogott mindkettő babóca szíve.

2010. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6 hetesen volt 2 petezsák, az egyikben szikhólyag, a másikban még semmi! Szóval van esélyed arra, hogy ikreid legyenek. a következő UH-n már ki kell derülnie mindenképp! Sok sikert ha szeretnél!!!!!
2010. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uh szerint 6+1-en vagyok. A babám 6.8mm.

Köszi a válaszokat, kíváncsi vagyok. :)

2010. jan. 4. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

én 5 hetesen voltam pont úgy, mint te! :)

1 petezsák szikhólyaggal, és egy üres petezsák...7. héten 2 szívhang, most pedig itt ugrál a két kis ördög :)

2010. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!