Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy gerincsérves anyuka EDA-t kap szüléskor?

Figyelt kérdés
Nekem 2005-be állapították meg, hogy van 2 gerincsérvkezdeményem, de azóta fogalmam sincs, hogy mi a helyzet velük... Szerintetek mi a teendő, illetve kivel mi történt a szülés alatt, hogy zajlott a szülés?
2010. jan. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nézed meg megint ha nem vagy még terhes, hogy most hogy állnak a sérvek. Nem feltétlenül szükséges az EDA. Fontos hogy a terhességed alatt járj gyógytornánra és a gógytornász fogja tudni mit tegyél.

Gyógytornász anyuka + kismama

2010. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, már a 34. hétben járunk! :) De igazad van, jó lenne, ha nem lenne feltétlenül szükséges az érzéstelenítés.

Torna: veszélyeztetett terhesként gondolni sem mertem rá, szóval erről már lekéstem. Teherbeesés előtt jártam kicsit pilatesre.

2010. jan. 4. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet, az egyik barátnőm így szült kb 8 hete, gerincsérve miatt kellett császározni, eda-val érzéstelenítették. Az aneszteziológussal kellett konzultálnia, megvizsgálta a szülés előtt kb 1 héttel, ő világosította fel az érzéstelenítés menetéről is.
2010. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!


Szeretnék normál úton szülni, remélem, nem kell császározni!


Normál szülés lehetséges gerincsérvvel (esetleg +EDA-val)?

2010. jan. 6. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!8 hónapja szültem természetes úton!10 éve van gerinc sérvem!A dokim azt mondta,hogy nem lehet érzésteleníteni,de mikor szültem ott már ha akartam volna beadták volna!Egy kicsit furcsa volt,hogy ennyire mindegy nekik!
2010. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Gratulálok a csöppséghez! :)

Holnap megyek a dokimhoz, mindenképpen rákérdezek én is, de az tényleg fura, hogy a szülés közben már akár szúrtak is volna... Persze ott már gondolom, inkább a baba és a mama élete/egészsége a lényeg.

2010. jan. 8. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!