Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek vagy meg akar...

Terhes lehetek vagy meg akar jönni?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt missed abom.voltak gondok,dec.elején kaptam norcolutot hogyí megjöjjön 2 napi barnás folyásom volt dec 10,11.elmentem dokihoz azt mondta nincs gond csak ennyi nyálkahártya épült fel hogy csak ennyi vérzésem volt.dec 24.-töl élesbe megy.valamikor most jan elején meg kéne hogy jöjjön de pontosan nem tudom hogy mikor.feszít a hasam de nem ugy mintha meg akarna jönni.fel vagyok puffadva,folyásom hol kevesebb hol több fehér krémes.szerintetek menses várható vagy baba?örülnén a babónak de kicsit félek is.
2010. jan. 4. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A baba még elég korai lenne, jó lenne min. 3 hónapnyi RENDES ciklus, amiből látszik, hogy a szervezeted visszaállt a régi kerékvágásba és készen áll az újabb terhességre.

A tünetek még bármit jelenthetnek, nem egyértelmű egyik verzió sem. Az időtől várhatod a választ. Ha 2 héten belül nem jön meg, irány a doki újra!

2010. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt mondta dokim hogy nem lenne baj ha terhes lennék.azért is mertünk próbálkozni. a félsz meg mindig is bennem lesz akár most sikerül a baba akár fél év múlva.
2010. jan. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!