Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok tiltva a szextol,...

El vagyok tiltva a szextol, orgazmusom volt! Lehet baj?

Figyelt kérdés

El vagyok tiltva a szextol, 8 hetes vagyok.

Sajnos almomban mehosszehuzodasaim voltak, es elkezdett fajni az alhasam.:(

Vettem be ket magnerotot, azota enyhult.

Nagyon meg vagyok ilyedve, felek h baj lesz belole.

De az almomat nem tudom iranyitani :(

Szerintetek?Mit tehetek ilyen esetben?



2014. jún. 15. 06:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az orgazmustól nem lesz baja!! 6 hetes voltam, mikor kiderült, hogy hematómám van, és a doki eltiltott a szextől. Heteken keresztül mindennap maszturbáltam egy időben, mert jól esett, így kompenzáltam, hogy nem tudunk szeretkezni, de ettől a gyereknek semmi baja nem lesz. A szexet azért tiltják meg, mert az aktus során a férfi pénisze behatol a TESTEDBE, ahol ott van a babó. Ez nem ugyanaz a dolog, mint mikor elélvezel. A szex nem egyenlő az orgazmussal. A szex egy erőteljes fizikai "tánc" két ember között. Az, hogy neked orgazmusod van, attól a gyereknek semmi baja nem lesz, sőt! Olvass utána nyugodtan, jót tesz a babának, mert neki az kell, hogy TE nagyon boldog legyél. Ha nagyon boldog vagy, akkor ő is az.
2014. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja és az orgazmussal járó keményedés teljesen normális, kicsit pihizni kell utána pár percig és el is múlik, mert ez nem az a fajta keményedés, mint mikor feszít a hasad, mert kevés a magnézium!

előző voltam.

2014. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!