Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok tiltva a szextol,...

El vagyok tiltva a szextol, orgazmusom volt! Lehet baj?

Figyelt kérdés

El vagyok tiltva a szextol, 8 hetes vagyok.

Sajnos almomban mehosszehuzodasaim voltak, es elkezdett fajni az alhasam.:(

Vettem be ket magnerotot, azota enyhult.

Nagyon meg vagyok ilyedve, felek h baj lesz belole.

De az almomat nem tudom iranyitani :(

Szerintetek?Mit tehetek ilyen esetben?



2014. jún. 15. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
8 hetesen több kérdést írtál ki, mint màs egész élete során. 2 napja azt írtad, 5 én 5+valahány napos voltál. Ebből egy hét alatt 8 lett?
2014. jún. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo!

Tegnap tettem fel egy kerdest meg 12-en, a tegnapiba irtam az 5+? Hetet hogy az voltam kb 2 hete ha jobban elolvasod...mikor uh-n voltam.

Mensi szerint 8+2 napos vok, de kesobb fogant ezert eredetileg a 7. het utan jarok, de pontosat nem tudok addig mig a doki meg nem erositi h mennyi is vok.

Ja, es mostanaban kb. 5 kerdest irhattam ki, en nincs ossze visssza irva a korom, mert ebbol 2-nel szerepel az h hany hetes vok.


Azert koszi a leszolast.

Ja, es azert irok kerdeseket, mert sajnos volt egy vetelesem, es minden apro dolog erdekel, lehet h teged nem, vagy nem volt soha problemad, de nekem jobb megnyugodni, ha bajt eszlelek..

2014. jún. 15. 07:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem kell aggodnod emiatt, ezt tenyleg mem lehet befolyasolni. Nekem is volt mikozben hematoma miatt el voltam tiltva, es eddig meg nem lett baj. :)

Ha az ember direkt nem szexel, de veletlenul orgazmusa van almaban arrol nem tehet, az elet velejaroja, ha ettol elmenne a baba, akkor annak a babanak el is kell mennie...

De ismetlem ne aggodj, a termeszet tudja a dolgat, nem lesz semmi baj!

Boldog babavarast!

24hkm

2014. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia utolso!!!

Koszonom szepen a valaszodat!!!

Aranyos vagy, igen ezen aggodtam h ez ellen nem lehet tenni, csak megijedtem, hogy elkezdett fajni az egesz alhasam, es nehogy baj legyen.

De mar elmult, hat nem sok orgazmust szeretnek a kozeljovoben, ha ezzel jar!!:):)

2014. jún. 15. 07:58
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Május 24-én válaszban: 5 hetes kismama vagyok...

13--án azt írtad, múlt hét csütörtökön (tehát 5-én) voltál 5+3.

29-én ezt írtad, 6 hetes vagy.

Válaszban pedig írtad másnak, hogy amikor 6+4 voltál... ezt is 13-án írtad (elméletileg aznap voltál 6+4, ha az első sor igaz).

Akkor most nem vagy 8.


Több kérdésed meg nem keresem, elég, hogy ezekre emlékeztem név alapján és vissza tudtam keresni.

2014. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi az offért, bírom az ilyet hogy majd megmondják mennyi vagy, mert később fogant.... WTF?

Utolsó mensi első napjától számoljuk a terhességet. PONT!

2014. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Legyszi a majusi kerdeseim nem vedd figyelembe, mert apr.15 volt az utolso mensi, es akkor onnan szamoltam a napokat. Majus 22en voltam dokinal es akkor meg nem latott semmit, mensi szerint akkor voltam kb 5 hetes. Utana juni 5-en voltam uh-n, akkor mertek 11 mm petezsakot szikholyaggal, akkor voltam mensi szerint olyan 6 es fel 7 het kornyeken, de a doki egyertelmuen megmondta a meretekbol h 5+par napos terhesseg, mert kesobb fogant, lehet h neked normalisan mertek de nekem hiaba mensi szerint 7 het kornyeken jartam az 5. Hettol kell szamolnom tovabb a 12.heti uh-ig. A doki mondta, mert ha marad igy akkor a vegen lehet inditanak a szulest, pedig meg nem kene.

Szoval adatok, meretek szerint szamoljak az en terhesegem.

Ha 5-en voltam 5+? napos akkor most kozel 7 hetes vagyok eredetileg a meretek alapjan, mensi szerint pedig 8.

Ja, es a 12.heti uh fogja eldonteni a koromat, a kiskonyvembe se irtak be mennyi idos vagyok, akkor fogjak csak. Es a baba meretei alapjan fogjak nekem kiszamolni nem a mensi idejetol. Ezt nem en mondtam meg dontottem el, hanem a doki.

2014. jún. 15. 09:05
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 5 ös!

Neked k.va sok szabadidőd lehet,marha jó lehet unatkozni,ha megmondom a nevem visszakeresed a kérdéseim,és esetleg még ha lehetek pofátlan beraknád csökkenő számsorrendbe?????

2014. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolso!!

Koszi aranyos vagy!!:)

Kedves 5-os ha meg 20ezer kerdest irok akkor annyit..azert van az oldal.

Ja es ha mensi szerint 8 hetes vagyok a baba szerint 7 akkor nem fogok 8hetet kiirni, mert ugyse olyan valaszt kapnak ami megfelelo a korhoz, max bezavarodnak.Ha a babarol kerdeznek, ugyis a koranak megfelelo hetet tuntetnem fel.

De most teljesen mas a kerdesem, nem a babarol van szo h mekkora stb, ezert is adtam meg a mensis idot, de megnyugodhatsz, ha megyek dokihoz, a 12.uh utan azt fogom kiirni amit a dokik mondanak, mert az lesz a biztos.

2014. jún. 15. 09:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az álombeli orgazmus inkább fejben játszódik le, mint testben szóval nyugodj meg!
2014. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!