Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, és már 9...

19 hetes vagyok, és már 9 kg-t híztam. Az nagyon sok?

Figyelt kérdés
Lehet ebből komolyabb baj? Mondjuk toxémia? De a vérnyomásom rendben van, és egészséges vagyok én is, és a baba is.
2007. okt. 17. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nem mindenki hi´zik egyforma´n a terhesség alatt.van aki csak pa´r kg-t hi´zik.Ez is alkattól is függ,mint a pocak nagyság.na meg a mohósa´gtól.Az 5.hónapban én is jól híztam,de mostanra mega´llt.Szerintem nálad is be fog a´llni a kg.Ma van a forduló a 27.hétre,és 14kg van rajtam.Az átlaghoz képest sok,de amíg nem szólnak mére´snél,nincsen gond.Egyél sok gyümölcsöt,zöldse´get,és igyál sok vizet.

ne idegeskedj,nem lessz gond.

Vigyázz magatokra.

2007. okt. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
30. hétig ideálisan 8-11kg-ot lehetne hizni.
2007. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ideális hízás elég ritka.Akit ismerek,az mind többet hízott,mint a "ideál".Majd a szülés után lemegy.

Egyél amit megkívánsz,kevés cukortatralmú ételt,próbálj többször keveset.

Gratula a baba´hoz.

2007. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan veszélyes.

A abrátnőm 20 kilót hízott az első 3 nhónapban. Na az mondjuk sok volt. De hálistennek a babáénak semmi baja nem lett.

2007. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 kilót szedtem fel az első 3 hónapban, most a 23. hétben vagyok és 18-nál tartok. Azaz megállt. Van ilyen, ez alkati kérdés. Azért megnézem mit eszem, csak hát nagyon sok volt. Most hallottam, hogy van aki a szoptatás alatt nemhogy visszafogyta a felszedett kilókat, de 9 minuszba került, mert zsíros volt a teje. A szervezet biztos tudja mi jó neki, ha nem direkt csokival hízlaljuk magunkat valami függőségből. Üdv, sok sikert és ne aggódj.
2007. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, viszont a kilók a 20. hét után gyorsabban jönnek.
2007. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem, én fordítva csináltam:)
2007. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát most megnyugodtam én is. A 26. hétnél járok és 16 kilót szedtem fel. Igaz én elég vizes is vagyok, de szerencsére nem toxémiás. Bár a védőnő körbejárt, hogy hol van az a 16 kiló. Szerintem ne aggódj! Az a lényeg, hogy ne vonj meg magadtól semmit, amit megkívánsz. Majd lemegy.
2007. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!