Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezditek megvenni a...

Mikor kezditek megvenni a babának a bútorokat, cuccokat? Van, aki babonából nem vesz semmit, amíg nem születik meg a baba?

Figyelt kérdés
Most még csak 18 hetes vagyok, de már nézegettünk kiságyat és babakocsit. Most nagy akciók vannak, és a férjem már most megvenné a bútorokat. De én bennem ott van az, hogy mi van ha baj lesz és rossz lesz ránézni az üres kiságyra. Túl parázom a dolgokat vagy tényleg még korai bármit is venni a babának?
2010. jan. 2. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi kb a 20. héten kezdtünk el mindent nézegetni és akkor vettük meg amikor olyat találtunk, ami árban is és az igényeinknek is megfelelt. (többnyire használtat tudtunk minden nagyobb dologból venni, kivéve kiságyból, mert azért felmentünk Pestre és így spóroltunk 30000 ft-ot egy diszkontban-kettőt vettünk, egyet nagymaminak). Én nem szerettem volna a végére hagyni, mert ki tudja, mikortól kell pihizni. Nekem a 32. héten kellett. Előtte pörögtem ezerrel, de szerencsére már a pihis időszakra minden megvolt.
2010. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!